w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 215
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6655 dni

Process Closer 1.0.4.0


Process Closer to darmowy program pozwalający w wygodny sposób zakańczać procesy systemowe, dzięki wykorzystaniu gestów myszki. Aby zmusić wybrany program do zamknięcia, wystarczy tutaj kliknąć w ikonę programu na pasku zadań, a następnie przeciągnąć odpowiedni symbol na okno wybranej aplikacji z wciśniętym w tym czasie prawym przyciskiem myszy. Możliwe jest także wykorzystanie skrótu klawiaturowego, którym jest kombinacja klawiszowa Ctrl + Shift oraz dowolnie wybrana litera.

Program oferuje kilka ciekawych opcji, dzięki którym może stać się użyteczny również w rękach nieco bardziej wymagających użytkowników, niż tylko osób poszukujących alternatywnego narzędzia dla systemowego sposobu "zabijania" wybranych procesów. Ustawienia umożliwiają wybranie opcji automatycznego zakańczania również procesów potomnych wybranego zadania oraz ręczne wybranie interwału czasowego pomiędzy kolejnymi badaniami responsywności wybranego zadania na polecenia użytkownika (domyślnie czas ten wynosi 30 sekund).

Dla wielu użytkowników plusem może okazać się dostarczona wraz z aplikacją pomoc. Dostępna jest bezpośrednio z menu w programie i jest źródłem raczej skondensowanej wiedzy, jednak z drugiej strony została napisana bardzo czytelnie, a wzbogacenie treści o zrzuty ekranu z programu, ułatwiają zrozumienie przekazywanych informacji i w praktyce przekładają się na dużo szybsze przejście do wykorzystywania możliwości aplikacji. Działający Process Closer jest niemal niezauważalny dla systemowych zasobów, zatem może zostać polecony również użytkownikom nieco mniej wydajnych komputerów.

Uwaga!
W pobieranej paczce znajduje się również przenośna wersja (portable) programu, która nie wymaga instalacji.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Process CloserProcess Closer 1.0.4.0
Wersja stabilna
0.86 MB | 2015-09-24

Ilość pobrań: 100 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Process Closer