w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 122
Wszystkich postów: 904628
Wszystkich tematów: 127643

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7057 dni

Launcher Dock 1.0


Launcher Dock to przydatny program, który wspomaga proces uruchamiania komputera, poprzez automatyczne włączanie ulubionych aplikacji użytkownika oraz odpowiednie rozmieszczanie ich okien na ekranie. Program pozwala na określenie pozycji każdej aplikacji z dokładnością do jednego piksela monitora oraz na ustawienie stałego podziału pomiędzy ekranami, jeśli korzystamy z kilku z nich.

Działanie aplikacji jest bardzo proste i zostało przedstawione na krótkim filmie z komentarzem w języku angielskim, który producent udostępnia na swojej stronie internetowej. Wystarczy uruchomić program, a następnie wskazać aplikacje, które mają zostać uruchomione wraz ze startem systemu operacyjnego. Użytkownik ma możliwość wyboru lokalizacji każdego z okien, na przykład określając, że odtwarzacz muzyczny zawsze ma się włączać na głównym monitorze komputera w oknie o konkretnych rozmiarach, a edytor tekstu zmaksymalizowany na dodatkowym ekranie. Dzięki temu, czas, który dotychczas musieliśmy poświęcić na uruchomienie odpowiednich aplikacji, by dostosować je do własnych potrzeb i upodobań, zostaje maksymalnie ukrócony. Należy pamiętać, iż, aby program mógł poprawnie uruchamiać programy podczas startu systemu, konieczne jest zaznaczenie opcji jego automatycznego uruchamiania podczas ładowania programów startowych.

Warto zwrócić uwagę, iż Laucher Dock w głównym oknie programu wyświetla nie tylko aplikacje, które kontroluje podczas startu systemu, ale również wszystkie bieżąco uruchomione programy. Dzięki temu możemy wykorzystać program na przykład do łatwego zlokalizowania aplikacji startowej danego narzędzia, ponieważ program wyświetla jej ścieżkę.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Launcher DockLauncher Dock 1.0
Wersja stabilna
7.24 MB | 2014-02-23

Ilość pobrań: 131 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Launcher Dock