w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 206
Wszystkich postów: 904416
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6611 dni

Karen's Once-A-Day II 1.2


Karen's Once-A-Day jest niewielkim narzędziem wspomagającym codzienną pracę na komputerze. Aplikacja pozwala na uruchamianie procesów, dokumentów, katalogów lub stron internetowych podczas każdego startu systemu operacyjnego bądź też w czasie logowania wybranych użytkowników Windowsa. W przeciwieństwie do standardowych rozwiązań, takich jak katalog autostart czy wpisy w rejestrze, narzędzie sprawia że wskazane przez nas pliki będą włączane tylko jeden raz w ciągu doby - niezależnie od ilości ponownych uruchomień systemu. Program może przydać się do definiowania zadań wykonywanych codziennie (przelewy, przeglądanie wiadomości, sprawdzanie pogody) bądź tworzenia środowiska gotowego do rozpoczęcia pracy.

Konfiguracja narzędzia jest bardzo prosta i nie sprawi problemów początkującym użytkownikom komputera. Aby dodać nową pozycję do listy startowej, należy nacisnąć na przycisk "Add". Warto zaznaczyć, że operację tą możemy wykonać dla bieżącego konta użytkownika lub też całego stanowiska roboczego. Każdy wpis jest posiada kilka właściwości, takich jak: status, opis, ścieżka do pliku lub komenda, argumenty wejściowe, katalog startowy, widok okna (zminimalizowane, zmaksymalizowana, ukryte), tryb uruchamiania (możliwość oczekiwania na zakończenie wszystkich operacji).

Wybrane wpisy znajdujące się na liście możemy także w prosty sposób zmodyfikować lub usunąć. W dolnej części głównego okna znajdziemy przyciski uruchamiające wszystkie bądź oczekujące aplikacje.

Ograniczenia!
Karen's Once-A-Day jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być używana tylko w zastosowaniach niekomercyjnych. Jeśli chcemy ją wykorzystywać także w działalności zarobkowej (na przykład w firmie), musimy zakupić oddzielną licencję.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Karen's Once-A-Day IIKaren's Once-A-Day II 1.2
Wersja stabilna
0.95 MB | 2012-10-10

Ilość pobrań: 123 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Karen's Once-A-Day II