w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 569
Wszystkich postów: 938244
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

PC Startup Master 4.0.880


PC Startup Master - aplikacja do zarządzania autostartem Windows. To niewielkie, ale bardzo poręczne narzędzie przyda się do optymalizacji czasu uruchamiania się systemu operacyjnego oraz wykrywania szkodliwych i zbędnych modułów rezydentnych. Program radzi sobie z wpisami znajdującymi się w rejestrze i domyślnych katalogach - zarówno dla zalogowanego jak i wszystkich użytkowników komputera.

Startup Master posiada przyjazny interfejs, składający się z paska narzędziowego, listy wpisów oraz okna ze szczegółowymi informacjami (ikona, nazwa, wersja, opis, producent, prawa autorskie, wskaźnik bezpieczeństwa aplikacji). Dla ułatwienia, spis można posortować według wybranych kryteriów. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy natomiast: dodawanie/edytowanie/usuwanie/dezaktywowanie wpisów, otwieranie katalogu docelowego lub okna właściwości, uruchamianie procesów bądź wyszukiwanie informacji w Internecie. Zawartość listy można także zapisać w postaci zbiorczego dokumentu w formacie HTML.

Opcje konfiguracyjne nie są zbyt rozbudowane - możemy włączyć/wyłączyć sprawdzanie bezpieczeństwa programów bądź ustawić domyślny silnik wyszukiwania. Ważną funkcją programu jest także możliwość opóźniania startu aplikacji oraz szeregowania priorytetów przypisanych do poszczególnych grup.

Uwaga!
Podczas instalacji, kreator proponuje skopiowanie na dysk dodatkowego komponentu Smart PC Utilities Toolbar. Nie jest to element konieczny do poprawnego działania aplikacji, dlatego można go zignorować.

Ograniczenia!
Startup Master jest rozpowszechniany bezpłatnie (licencja GNU GPL). Producent udostępnia również płatną edycję, dającą użytkownikowi dostęp do kodu źródłowego oraz priorytetowego wsparcia technicznego. Po uiszczeniu należności, otrzymamy także kompilację przygotowaną na potrzeby działania w systemach 64-bitowych.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (8 głosów)

Strefa Download programu
PC Startup MasterPC Startup Master 4.0.880
Wersja stabilna
14.6 MB | 2024-01-03

Ilość pobrań: 604 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
PC Startup Master