w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 134
Wszystkich postów: 904513
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6758 dni

ProcessKO 5.55


ProcessKO to nieskomplikowane narzędzie, służące do zakańczania procesów systemu Windows oraz zamykania otwartych aplikacji. Dzięki temu programowi nie będzie już konieczne przywoływanie menedżera zadań systemu Windows za każdym razem, gdy w ferworze pracy jedna z aplikacji przestanie działać.

Dwie główne opcje programu ProcessKO to:
• Instant K.O., przy pomocy którego możemy natychmiast przerwać wybrany proces lub zamknąć dowolny z uruchomionych programów,
• K.O Timer, pozwalający na stworzenie harmonogramu zamykania poszczególnych procesów.

Pod opcją „Favorites” możliwe jest również stworzenie i dostęp do listy ulubionych procesów i programów. Wyświetlana przez program lista aktualnych zadań systemu jest znacznie bardziej przejrzysta niż w standardowym menedżerze Windows – oprócz nazwy każdej z aplikacji, wyświetlane są również ich ikona i lokalizacja na dysku twardym.

Co ciekawe, z poziomu aplikacji każdy zalogowany użytkownik może przerwać nawet te procesy, które standardowo wymagałyby praw administratora. ProcessKO wprowadza również nową kombinację klawiszy (Ctrl + Alt + F4), której funkcją jest natychmiastowe zamykanie okna znajdującego się aktualnie na pierwszym planie pulpitu. Z kolei zakładka „System”, znajdująca się na samym dole interfejsu programu, daje dostęp do takich funkcji jak zamknięcie, restart i hibernacja systemu.

Program przeznaczony jest dla doświadczonych użytkowników, zatem przed skorzystaniem z niektórych bardziej zaawansowanych opcji programu (takich jak K.O. Timer) należy potwierdzić zaznaczając odpowiednie okienko.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, można go zatem uruchomić z pamięci przenośnej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ProcessKOProcessKO 5.55
Wersja stabilna 32-bitowa
0.14 MB | 2021-05-04
ProcessKO 5.55
Wersja stabilna 64-bitowa
0.29 MB | 2021-05-04

Ilość pobrań: 909 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
ProcessKO