w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 119
Wszystkich postów: 904516
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6755 dni

ProcNetMonitor 6.0


ProcNetMonitor to lekki menedżer procesów dla systemu Windows. Najważniejszym zadaniem narzędzia jest monitorowanie połączeń sieciowych nawiązywanych przez oprogramowanie pracujące w tle. Dzięki aplikacji możemy w łatwy sposób wykryć mniej zaawansowane konie trojańskie, wirusy i moduły szpiegowskie. ProcNetMonitor sprawdzi się również w standardowych zadaniach administracyjnych i diagnostycznych.

Narzędzie charakteryzuje się typowym interfejsem. W głównym oknie znajdziemy listę procesów zawierającą wszystkie podstawowe informacje (ikona, nazwa pliku, identyfikator procesu, identyfikator sesji, całkowita i bieżąca liczba połączeń TCP/UDP, producent, użytkownik, opis). Zawartość spisu można sortować oraz filtrować na podstawie numerów portów i statusu offline/online. Po zaznaczeniu interesującej nas pozycji, wyświetlone zostaną dane na temat otwartych portów i aktywnych połączeń. Dodatkowe funkcje programu dostępne są natomiast z poziomu menu kontekstowego. W łatwy sposób "zabijemy" proces, otworzymy folder wejściowy lub wyświetlimy okno właściwości. Podejrzane aplikacje można również sprawdzić za pomocą wyszukiwarki Google i skanerów online (VirusTotal, ProcessLibrary). Przydatna w wielu sytuacjach może okazać się opcja eksportu - lista procesów zostanie zapisana w postaci raportu w formacie HTML/XML.

ProcNetMonitor jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym, dzięki czemu może być skopiowana na pamięć USB lub na dysk zewnętrzny - w archiwum dostarczanym przez producenta znajdziemy dedykowaną wersję Portable.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ProcNetMonitorProcNetMonitor 6.0
Wersja stabilna
4.59 MB | 2017-07-21

Ilość pobrań: 221 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ProcNetMonitor