w
googluj
pl

Apowersoft Video Converter Studio 4.8.8.0


Apowersoft Video Converter Studio to rozbudowany program do konwertowania filmów według formatów lub docelowych urządzeń, połączony z podstawowym edytorem oraz opcją pobierania materiałów wideo z Internetu (na przykład z kanału YouTube). Cechuje się przede wszystkim świetnie przemyślanym i dopracowanym interfejsem, który dodatkowo został dobrze przetłumaczony na język polski. Działanie aplikacji jest szybkie, a oferowana lista formatów docelowych na tyle długa, by z powodzeniem wykorzystać ten konwerter w większości codziennych sytuacji.

Aby zmienić format dowolnego nagrania wideo, w pierwszej kolejności niezbędne będzie zaimportowanie go do programu. Wybrane pliki pojawiają się na liście w formie dużych elementów, dzięki czemu prócz samego tytułu mamy jednocześnie podgląd długości nagrania czy też miniatury wideo. Ciekawym rozwiązaniem jest opcja łączenia podczas konwersji kilku plików w jeden – to szczególnie przydatne, jeśli pobieramy nagrania z Internetu, gdzie często przez ograniczenia danego serwisu, są one dzielone na kilka mniejszych filmów.

Wybór docelowego formatu odbywa się z poziomu kolorowej listy w dolnej części obszaru roboczego. Tak jak zostało wspomniane wcześniej, użytkownik może tutaj samodzielnie zdecydować o docelowym rozszerzeniu (można również jedynie wydobywać muzykę z nagrań) lub posłużyć się gotowymi ustawieniami dla wybranych urządzeń docelowych (najczęściej mobilnych, na przykład konkretnych modeli smartfonów wiodących producentów, w tym Apple’a, Samsunga, HTC, Nokii itd.). Wbudowany w program edytor wideo pozwala na przycinanie materiału, obracanie go (np. o 90 stopni, jeśli został nagrany w niefortunnej orientacji przy pomocy telefonu), podstawowe korekcje barwne oraz dodawanie napisów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (14 głosów)

Strefa Download programu
Apowersoft Video Converter StudioApowersoft Video Converter Studio 4.8.8.0
Wersja stabilna
1.9 MB | 2023-05-03

Ilość pobrań: 1383 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Apowersoft Video Converter Studio
avatararrow
~Nemo | 2017.04.09 23:32
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Darmowe? Chyba, że przez trzy dni. Potem trzeba wykupić licencję roczną albo dożywotnią.
Apowersoft Video Converter Studio 4.6.0.0
avatararrow
XMan 1 | 2017.03.16 23:25
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
To nie jest licencja freeware ale trial:
http://www.up.programosy.pl/view/trial.jpg.html
Apowersoft Video Converter Studio 4.5.9.0