w
googluj

FonePaw Video Converter Ultimate 5.1.0


FonePaw Video Converter Ultimate to konwerter formatów wideo (połączony z podstawowym edytorem), odtwarzacz audio, program do zgrywania płyt DVD oraz aplikacja do pobierania nagrań wideo z Internetu w jednym. Cechuje się ogromną liczbą obsługiwanych rozszerzeń oraz bogatą (szczególnie na tle konkurencji) bazą konkretnych urządzeń docelowych, co pozwala wybrać odpowiedni format filmu oraz dźwięku, dostosowując go do wymagań wybranego urządzenia (np. smartfona). To znakomite rozwiązanie szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia na tym polu – dysponując jedynie nazwą posiadanego telefonu czy tabletu, odpowiednio skonfigurują ustawienia konwersji filmów pod kątem urządzenia (o ile występuje na liście). Niewątpliwie rozwiązanie to może zostać docenione również przez osoby zaawansowane – jest przecież wyraźną oszczędnością czasu.

Pomijając sam wybór formatu, pozostałe elementy obsługi programu również są bardzo proste i intuicyjne. Docenimy to szczególnie korzystając z edytora, w którym dosłownie w kilka sekund można wykadrować film, nałożyć na niego napisy czy dodatkowe efekty. Ich baza nie jest może nadzwyczajna, ale nie zapominajmy, że funkcje edycji powinny być tutaj traktowane raczej jako dodatek, więc ich wygoda obsługi jest wystarczającą zaletą, by zaliczyć je jako udane opcje w programie.

W aplikacji zadbano o wysoki poziom wydajności. W tym celu wykorzystywanych jest wiele technologii, skutecznie czerpiących korzyść ze sprzętowych rozwiązań w komputerze. Podstawą jest efektywne wykorzystanie mocy obliczeniowej procesorów wielordzeniowych (w ustawieniach możemy ręcznie ograniczyć liczbę dostępnych dla programu rdzeni). Dodatkowo program współpracuje z technologiami kart graficznych, w tym Nvidia CUDA, co pozwala wykorzystać do obliczeń również procesor graficzny, przyśpieszając ogólny czas konwersji filmu, bądź edycji.

Ograniczenia!
Wersja testowa programu pozwala pobrać maksymalnie 10 filmów z innych stron internetowych niż YouTube, a dodatkowo konwertowane filmy są przycinane z długości: do połowy w przypadku nagrań do 5 minut oraz do 5 minut w przypadku dłuższych filmów.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FonePaw Video Converter UltimateFonePaw Video Converter Ultimate 5.1.0
Wersja stabilna
1.66 MB | 2020-09-14

Ilość pobrań: 96 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
FonePaw Video Converter Ultimate