w
googluj

TMPGEnc Video Mastering Works 7.0.18.20


TMPGEnc Video Mastering Works to program do konwertowania oraz kompresowania nagrań wideo, który wyposażony został dodatkowo w podstawowy edytor wybranych plików multimedialnych. Obsługiwana jest tu cała masa najpopularniejszych formatów wideo, audio oraz zdjęć. Pomimo braku polskiej wersji językowej interfejsu, cechuje się dość prostą obsługą. Na uwagę zasługuje duża liczba ustawień jakości dla każdego z formatów, dzięki czemu możliwe jest maksymalne dostosowanie efektów pracy do naszych oczekiwań (zarówno pod kątem samych parametrów dla danego rozszerzenia lub w przypadku tworzenia ustawień pod konkretne urządzenie).

Choć główną funkcjonalnością jest konwertowanie materiałów pomiędzy formatami, podczas korzystania z aplikacji nie sposób odnieść wrażenia, że została ona nieco zepchnięta na drugi plan. Dodatkowy, z założenia, edytor, jest na tyle rozbudowany, że stanowi niemal odrębne narzędzie. Możemy zająć się odpowiednią edycją nagrania, w tym dodać ścieżkę dźwiękową oraz dodatkowe zdjęcia. Cały materiał może później zostać zapisany w odpowiednim, wcześniej wybranym formacie wynikowym. Warto zwrócić uwagę na ścieżkę zapisu, którą domyślnie nie jest ta sama lokalizacja, z której zaczerpnięto plik wejściowy.

Program należy pochwalić za zaimplementowane wsparcie dla procesorów Intela oraz technologii CUDA kart graficznych Nvidii. Dzięki tym rozwiązaniom, użytkownicy wspomnianego sprzętu, będą mogli cieszyć się dużo szybszą pracą enkodera, która (w przypadku użytkowników podzespołów innych marek) może być niestety czasem dość czasochłonna; dotyczy to głównie niektórych kombinacji formatów wejściowych i docelowych.

Uwaga!
Po zainstalowaniu programu, zalecane jest zrestartowanie komputera.

Ograniczenia!
• Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.
• Dodatkowym ograniczeniem wersji testowej jest wyłączona opcja zapisu i wczytywania projektów oraz grupowej obróbki plików, a na materiale wynikowym generowany jest znak wodny.

Wymagania!
W przypadku systemu Windows XP, konieczne jest posiadanie dodatku Service Pack 3.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
TMPGEnc Video Mastering WorksTMPGEnc Video Mastering Works 7.0.18.20
Wersja stabilna
362 MB | 2020-11-26

Ilość pobrań: 262 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
TMPGEnc Video Mastering Works