w
googluj

TMPGEnc MPEG Smart Renderer 5.0.24.30


TMPGEnc MPEG Smart Renderer to program do podstawowej edycji materiału wideo, który może być zaimportowany z dysku, ale także bezpośrednio z kamery czy płyty Blu-Ray. Obsługiwane są formaty kodeków MPEG-1/2 oraz H.264/AVC wraz z dźwiękiem przestrzennym. Ten ostatni może być bezpośrednio w programie edytowany pod kątem drobnych poprawek, na przykład ustawień poziomów czy też niwelacji szumów. Wbudowane narzędzie authoringu płyt pozwoli przygotować materiał filmowy do nagrania na płytę Blu-Ray.

Obsługa aplikacji jest raczej prosta i podobna do innych programów tego typu. Znajdziemy tu typowy zestaw kilka okienek, gdzie jednocześnie mamy podgląd materiału, oś czasu i wybór dodatkowych opcji. Dostępne są liczne przejścia (również trójwymiarowe), jak i efekty. Program jest również dopracowany od strony technicznej: zaimplementowano tutaj wsparcie dla technologii procesorów graficznych Nvidia CUDA oraz Intel QSV, co gwarantuje dużo szybszy rendering materiału, o ile dysponujemy sprzętem obsługującym wspomniane rozwiązania.

Producent dołożył również starań w zakresie optymalizacji programu pod kątem wymagań sprzętowych. Są one stosunkowo niskie: nawet na komputerze, który nieznacznie nie spełnia minimalnych wymagań, można uruchomić program i płynnie z niego korzystać - braki w wydajności będą zauważalne dopiero na etapie renderingu. Aplikację należy także pochwalić za bardzo dużą ilość ustawień. Dzięki nim możliwe jest dostosowanie funkcjonowania wielu modułów do własnych potrzeb, co w efekcie przyśpieszy i ułatwi dalszą pracę z edytorem.

Ograniczenia!
• Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.
• Dodatkowym ograniczeniem wersji testowej jest wyłączona opcja zapisu i wczytywania projektów oraz grupowej obróbki plików, a na materiale wynikowym generowany jest znak wodny.

Wymagania!
• Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.
• W przypadku systemu Windows XP, konieczne jest posiadanie dodatku Service Pack 3.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
TMPGEnc MPEG Smart RendererTMPGEnc MPEG Smart Renderer 5.0.24.30
Wersja stabilna
116.04 MB | 2020-10-09

Ilość pobrań: 283 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
TMPGEnc MPEG Smart Renderer