w
googluj

DYY Video Converter 1.0


DYY Video Converter to bardzo prosty program do konwersji formatów wideo, który pozwala również wyodrębniać z nich ścieżkę dźwiękową w formie pliku MP3. Wśród formatów wejściowych znajdziemy wszystkie najpopularniejsze formaty używanych dzisiaj plików wideo. Program jest intuicyjny w obsłudze, a dzięki wbudowanej liście urządzeń docelowych, możliwe jest zastosowanie odpowiednich ustawień jakości i rozdzielczości konwersji w kilku prostych krokach, by uzyskać odpowiednie nagranie dla ekranu iPhone'a, smartfona BlackBerry czy konsoli przenośnej PSP.

Aby wykorzystać możliwości aplikacji, po jej włączeniu konieczne jest zaimportowanie do programu pliku, który chcemy edytować. Choć docelowo program może jednocześnie zajmować się większą ilością plików, to podczas jednego importu nie ma możliwości dołączenia więcej niż jednego nagrania, a to dlatego, iż za każdym razem możemy niezależnie wprowadzać ustawienia związane z formatem filmów i ich jakością końcową. Pozwala to za jednym przebiegiem programu przekonwertować kilka nagrań do różnych formatów lub to samo nagranie w kilku wersjach na różne urządzenia. Na pochwały zasługuje szybkość działania konwertera, który zadowoli nas plikiem wynikowym nawet po kilku minutach w przypadku średniej długości nagrań w jakości HD (naturalnie wydajność zależna jest od możliwości naszego sprzętu).

Rozczarowywać może dostępna w programie instrukcja obsługi. Została ambitnie podzielona na rozdziały, jednak ich kolejne fragmenty nie są zatytułowane, a zawartość jest bardzo uboga, często ograniczając się do jednego zdania odnośnie poruszanego temu. Na szczęście nie powinno to wpłynąć na komfort użytkowania programu, w którego obsłudze można się łatwo odnaleźć również bez poradnika.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
DYY Video ConverterDYY Video Converter 1.0
Wersja stabilna
9.47 MB | 2014-11-21

Ilość pobrań: 219 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
DYY Video Converter