w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 727
Wszystkich postów: 946079
Wszystkich tematów: 141132

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Boilsoft Video Joiner 8.01


Boilsoft Video Joiner to prosty program do łączenia kilku filmów w jeden plik. Obsługiwane są między innymi formaty AVI, MPEG, MPG, VOB, RM/RMVB, 3GP, ASF, WMV, WMA, MP4, MP4A, MKV oraz FLV; równie bogata jest lista formatów, w których może zostać zapisany film wynikowy. Aplikacja jest zdolna utworzyć jeden, duży film z plików wejściowych niekoniecznie tego samego formatu, rozdzielczości czy proporcji obrazu, choć, jak zauważa producent, jeśli parametry te będą się pokrywać, wydajność programu wzrośnie nawet dziesięciokrotnie.

Co najważniejsze, aplikacja jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy wykorzystać intuicyjne narzędzie importowania plików, by wskazać filmy, których łączeniem chcemy się zająć. Każda kolejna pozycja dodawana jest do listy, z poziomu której możemy skontrolować między innymi rozdzielczość oraz ilość klatek na sekundę danego filmu. Lista jest w pełni edytowalna, dzięki czemu użytkownik niezależnie od kolejności dodawania plików do kolejki, może zmienić ich kolejność występowania w filmie wynikowym, a nawet usunąć z niej te pozycje, które zostały zaimportowane przypadkowo.

By włączyć działanie programu, wystarczy po odpowiednim przygotowaniu kolejki wykorzystać przycisk "Merge", który znajduje się na wstążce narzędzi w górnej części interfejsu. Aplikacja wyświetli wówczas okno wyboru trybów edycji (chodzi tu o wybór z dekodowaniem lub bez, co wynika bezpośrednio z wykorzystanych typów plików filmów wejściowych). Ostatnim krokiem jest podanie ścieżki zapisu, nazwy tworzonego filmu oraz wybranie odpowiedniego formatu wideo z rozwijanej listy. Warto jeszcze zwrócić uwagę na przejrzystą i wygodną instrukcję obsługi, która wgrana jest w aplikację. Dzięki temu będziemy mieć do niej bezproblemowy dostęp z poziomu menu "Help" niezależnie od dostępu do Internetu.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania. Dodatkowym ograniczeniem jest możliwość łączenia jedynie dwóch filmów jednocześnie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Boilsoft Video JoinerBoilsoft Video Joiner 8.01
Wersja stabilna
15.13 MB | 2017-12-02

Ilość pobrań: 1904 | W tym miesiącu: 8 | W poprzednim miesiącu: 10

Komentarze (1)
Boilsoft Video Joiner
avatararrow
SunnyS | 2020.04.29 12:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dzięki. Udostępnij kolejny równie profesjonalny stolarz wideo o nazwie Joyoshare Video Joiner. Może grupowo łączyć wiele plików multimedialnych bez utraty jakości i obsługuje szeroki zakres formatów, takich jak MP3, MP4, M4A, M4V, OGG, FLV, HD, DVD, MOV, MKV, WAV itp.
https://www.joyoshare.com/video-joiner/
Boilsoft Video Joiner 8.01