w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 501
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

ChrisPC Free Video Converter 5.30


ChrisPC Free Video Converter to konwerter formatów wideo stworzony z myślą o wygodnej obsłudze, dzięki czemu stworzymy za jego pomocą nie tylko pliki w ręcznie wybranym przez nas formacie i jakości, ale również automatycznie dostosowanymi ustawieniami do odtwarzania na jednym z kilku popularnych dzisiaj urządzeń elektronicznych (na przykład iPhonie czy konsoli PlayStation 3). Cechuje się szybką pracą oraz ustawieniami pozwalającymi dostosować ilość jednocześnie obsługiwanych konwersji do ogólnej wydajności naszego komputera. Ciekawym i miłym dla oka dodatkiem jest również obecność kilku motywów kolorystycznych interfejsu.

Aby zająć się nową konwersją należy w pierwszym kroku zaimportować do programu plik, które chcemy edytować. Można to zrobić poprzez czytelny eksplorator, który wbudowano w aplikację; jest to niestety jedyna metoda, bowiem producent nie przewidział wsparcia dla dużo praktyczniejszego sposobu wykorzystującego zasadę "przeciągnij i upuść". Zaimportowane już filmy wyświetlane są w oknie programu jako lista. Prócz nazwy pliku mamy tutaj również niewielki podgląd - miniaturę jednej z jego klatek. Wybór formatu docelowego (lub urządzenia, na którym przekonwertowany film na być poprawnie odtwarzany, odbywa się z poziomu górnego paska narzędzi w programie).

Na koniec możemy jeszcze wpłynąć na ścieżkę zapisu przetworzonego filmu. Kiedy wszystkie ustawienia są już wprowadzone, pozostaje nam już jedynie włączenie trybu konwersji. Przebiega on stosunkowo szybko, a przede wszystkim stabilnie.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem. Aby do końca zainstalować program, konieczne jest wzięcie udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej użytkowników komputera, na którym instalowany jest program. Jej wypełnienie zajmuje dosłownie kilka sekund (odpowiadamy na cztery pytania wybierając odpowiedź z dostępnych na rozwijanej liście).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
ChrisPC Free Video ConverterChrisPC Free Video Converter 5.30
Wersja stabilna
16.2 MB | 2023-08-30

Ilość pobrań: 322 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
ChrisPC Free Video Converter