w
googluj

ChrisPC Free Video Converter 5.20


ChrisPC Free Video Converter to konwerter formatów wideo stworzony z myślą o wygodnej obsłudze, dzięki czemu stworzymy za jego pomocą nie tylko pliki w ręcznie wybranym przez nas formacie i jakości, ale również automatycznie dostosowanymi ustawieniami do odtwarzania na jednym z kilku popularnych dzisiaj urządzeń elektronicznych (na przykład iPhonie czy konsoli PlayStation 3). Cechuje się szybką pracą oraz ustawieniami pozwalającymi dostosować ilość jednocześnie obsługiwanych konwersji do ogólnej wydajności naszego komputera. Ciekawym i miłym dla oka dodatkiem jest również obecność kilku motywów kolorystycznych interfejsu.

Aby zająć się nową konwersją należy w pierwszym kroku zaimportować do programu plik, które chcemy edytować. Można to zrobić poprzez czytelny eksplorator, który wbudowano w aplikację; jest to niestety jedyna metoda, bowiem producent nie przewidział wsparcia dla dużo praktyczniejszego sposobu wykorzystującego zasadę "przeciągnij i upuść". Zaimportowane już filmy wyświetlane są w oknie programu jako lista. Prócz nazwy pliku mamy tutaj również niewielki podgląd - miniaturę jednej z jego klatek. Wybór formatu docelowego (lub urządzenia, na którym przekonwertowany film na być poprawnie odtwarzany, odbywa się z poziomu górnego paska narzędzi w programie).

Na koniec możemy jeszcze wpłynąć na ścieżkę zapisu przetworzonego filmu. Kiedy wszystkie ustawienia są już wprowadzone, pozostaje nam już jedynie włączenie trybu konwersji. Przebiega on stosunkowo szybko, a przede wszystkim stabilnie.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem. Aby do końca zainstalować program, konieczne jest wzięcie udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej użytkowników komputera, na którym instalowany jest program. Jej wypełnienie zajmuje dosłownie kilka sekund (odpowiadamy na cztery pytania wybierając odpowiedź z dostępnych na rozwijanej liście).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
ChrisPC Free Video ConverterChrisPC Free Video Converter 5.20
Wersja stabilna
16.2 MB | 2022-08-10

Ilość pobrań: 244 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
ChrisPC Free Video Converter