w
googluj

Aiseesoft Free FLV Converter 6.5.8


Aiseesoft Free FLV Converter to darmowy konwerter formatów, który jako pliki wejściowe wykorzystywać może formaty FLAC, FLV, F4V oraz SWF, modyfikując je do jednego z kilkudziesięciu formatów typowych dla wielu urządzeń multimedialnych czy zastosowań internetowych. W bazie programu znajduje się wiele presetów, pozwalających wykorzystać odpowiednie parametry konwersji na potrzeby smartfonów, przenośnych odtwarzaczy multimedialnych czy konsol.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, cechując się przy tym nowoczesnym interfejsem oraz wysoką szybkością działania. Aby zająć się konwersją nowego pliku, konieczne będzie jego wskazanie programowi poprzez wbudowany eksplorator plików. Automatycznie wyświetla on tylko pliki w tych formatach, które są obsługiwane przez aplikację, co przyśpiesza ich znajdowanie na dyskach komputera. Kiedy ten etap będzie juz zakończony, możemy przystąpić do edycji parametrów pliku wynikowego, który powstanie po konwersji. Możemy tutaj skorzystać ze wspomnianej biblioteki gotowych zestawów ustawień (odpowiednio dobranych do wybranego celu lub urządzenia), ale także edytować parametry samemu, wpływając na jakość rozdzielczość, format czy szczegółowe preferencje dźwięku.

W głównym oknie możemy także wybrać lokalizację docelową zapisu oraz uruchomić konwersję (o jej postępie jesteśmy na bieżąco informowani poprzez pasek oraz dodatkowe informacje tekstowe). Jednym z dodatków w programie jest możliwość łączenia kilku nagrań w jedno oraz opcja podmiany ścieżki dźwiękowej.
Licencja: Shareware (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Aiseesoft Free FLV ConverterAiseesoft Free FLV Converter 6.5.8
Wersja stabilna
33.66 MB | 2017-06-05

Ilość pobrań: 243 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Aiseesoft Free FLV Converter