w
googluj

Corel VideoStudio Pro X8


VideoStudio Pro to profesjonalny program przeznaczony do kompleksowej rejestracji, edycji oraz udostępniania nagrań filmowych z wykorzystaniem najnowszych algorytmów obliczeniowych, co pozwala na wykorzystanie całego potencjału wielordzeniowych procesorów oraz 64-bitowych edycji systemów operacyjnych. Program obsługuje wszystkie znane standardy, obejmując przy tym nagrania fullHD, 3D oraz w rozdzielczości 4K (UltraHD).

Analizując listę obsługiwanych urządzeń wejściowych, nietrudno oprzeć się wrażeniu, iż mimo oferowanych możliwości edycyjnych, program kierowany jest nie tylko zawodowcom, ale również zaawansowanym amatorom, którzy poszukują funkcjonalnego narzędzia do obróbki. Ten właściwy proces opiera się na edycji materiału podczas analizy jego fragmentów na czytelnej osi czasu oraz niewielkim oknie podglądu. W programie dostępnych jest wiele przejść oraz efektów, z których możemy korzystać (po zainstalowaniu oprogramowania mamy nawet dostęp do kilkunastu przykładowych klipów, zdjęć oraz efektów dźwiękowych, dzięki czemu bez konieczności wykorzystania własnego materiału, możemy przetestować możliwości środowiska).

Do zalet należy zaliczyć oferowane opcje personalizacji. Należą do nich edytowalne widoki z wykorzystaniem wielu monitorów, a także dodatkowe opcje związane z wyświetlaniem materiały, do których dostaniemy się poprzez menu preferencji. W przypadku trudności z wykorzystaniem funkcji programu, warto skorzystać ze strony producenta, na której można znaleźć kilka filmów opisujących wykorzystanie niektórych z opcji.

Uwaga!
Instalacja programu jest dość czasochłonna. Docelowo aplikacja zajmuje na dysku niecałe 2GB miejsca.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Pierwsze uruchomienie programu wymaga zarejestrowania się poprzez podanie adresu e-mail.
Choć minimalne wymagania systemowe nie są wygórowane, w programie drzemie na tyle duży potencjał, iż na liście zalecanych komponentów znajdziemy nawet 6- oraz 8-rdzeniowe jednostki obliczeniowe AMD (lub podobnie wydajne procesory Intela). Wraz z minimalną ilością 4GB pamięci operacyjnej, jest to, zdaniem producenta, konfiguracja odpowiednia do edycji materiału FullHD lub 3D.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (10 głosów)

Strefa Download programu
Corel VideoStudio ProCorel VideoStudio Pro X8
Wersja stabilna 32-bitowa
1281 MB | 2015-06-27
Corel VideoStudio Pro X8
Wersja stabilna 64-bitowa
1289 MB | 2015-06-27

Ilość pobrań: 2491 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Corel VideoStudio Pro