w
googluj

Tenorshare Free Video Converter 3.1


Tenorshare Free Video Converter to darmowy konwerter formatów wideo, który przypadnie do gustu przede wszystkim osobom, które niekoniecznie znają się na technicznych aspektach konwersji, za to dysponują jednym z wielu obsługiwanych urządzeń, na potrzeby którego chcą tej konwersji dokonać. Program wspiera kilkadziesiąt najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych, przenośnych konsol, telefonów komórkowych i innych tego typu urządzeń, dzięki czemu cały proces wyboru odpowiedniego formatu konwersji sprowadza się do kliknięcia jednego przycisku potwierdzającego typowe ustawienia dla danego urządzenia.

Bardziej zaawansowanym użytkownikom program umożliwia również ręczną konfigurację parametrów, w tym rozdzielczości, formatu, jakości, a także szczegółowych parametrów ścieżki dźwiękowej. Ciekawie przedstawia się również lista dostępnych dodatków, które, jak na swoje dość marginalne potraktowanie w programie, pozwalają osiągnąć całkiem imponujące efekty. Możliwe jest dzięki nim na przykład nałożenie na edytowany film tekstowego lub graficznego znaku wodnego, przycięcie materiału do wybranych proporcji, skrócenie filmu do konkretnych ram czasowych, a także wprowadzanie korekt jasności, nasycenia i kontraktu.

Na koniec warto zwrócić uwagę, iż program charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem. Podczas tworzenia plików wynikowych prezentowana jest czytelna lista, która informuje użytkownika o postępie dla każdego z plików z osobna. Program wyposażono również w dopracowaną, ilustrowaną instrukcję obsługi, która dostępna jest offline z poziomu menu Help.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Tenorshare Free Video ConverterTenorshare Free Video Converter 3.1
Wersja stabilna
23.58 MB | 2014-10-14

Ilość pobrań: 340 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (0)
Tenorshare Free Video Converter