w
googluj
pl

TemplateToaster 8.0.0.20752


TemplateToaster – rozbudowany program do tworzenia szablonów różnego rodzaju stron internetowych oraz blogów, bez znajomości języka HTML czy innych niezbędnych technologii (znajdziemy wśród nich takie, jak Joomla, Drupal, Magneto, Wordpress, Blogger, Prestashop oraz HTML). Tworzone witryny będą funkcjonować nie tylko poprawnie na komputerach, ale również urządzeniach z mniejszymi ekranami, dzięki integracji z narzędziem Bootstrap. Całość opiera się o czytelny interfejs przypominający programy wchodzące w skład pakietu Microsoft Office, a tworzone przez nas strony mogą być na koniec wyeksportowane do formatu czytelnego dla docelowego miejsca prezentacji.

Dużą zaletą aplikacji jest jej łatwa obsługa, przy jednoczesnym dostępie do szerokiego wachlarzu opcji edycyjnych. Już przy pierwszym użyciu, tak naprawdę nie ma konieczności sięgania do instrukcji obsługi czy poradnika, by bez większego problemu rozpocząć skuteczne tworzenie szablony dla całkowicie nowej strony lub bloga. Uruchomienie nowego projektu poprzedzone jest niewielkim kreatorem, który wstępnie przygotuje dla nas środowisko pracy w oparciu o wybraną przez nas technologię, poprzednio używany plik, szablon lub istniejący wygląd.

Sama edycja przebiega prosto i sprowadza się do wizualnego dodawania elementów do projektu. W wielu przypadkach działa to analogicznie, jak choćby w Wordzie czy PowerPoincie. W podobny sposób zmienia się kolory całej strony i dodaje do niej nowe elementy. Podczas edycji całość działa sprawnie i stosunkowo szybko – raz na jakiś czas zdarzają się jednak przycięcia podczas renderowaniu podglądu stron na żywo. Ciekawostką jest możliwość wyświetlenia tworzonego przez nas projektu w przeglądarce, z wykorzystaniem emulatora zaszytego na serwerach producenta, by zasymulować działania responsywnego układu elementów na urządzeniach z mniejszym ekranem, np. smartfonach.

Ograniczenia!
Darmowa, testowa wersja programu nie umożliwia zapisu plików do późniejszej edycji, zaś eksportowane szablony zawierają na sobie znak wodny z logo programu.

Wymagania!
Aby oprogramowanie działało poprawnie, konieczna jest instalacja pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub nowszej.

Spolszczenie!
Tylko nieliczne elementy interfejsu nie zostały przetłumaczone z języka angielskiego.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (5 głosów)

Strefa Download programu
TemplateToasterTemplateToaster 8.0.0.20752
Wersja stabilna
210 MB | 2021-08-21

Ilość pobrań: 714 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 20

Komentarze (0)
TemplateToaster