w
googluj

QuizFaber 3.1


QuizFaber to ciekawy program do tworzenia quizów w formacie HTML. Pozwala to korzystać z nich zarówno w trybie offline, jak i osadzić na własnej stronie internetowej. Wyniki kwestionariuszy przesyłane mogą być bezpośrednio do programisty w formie maila, publikowane na serwerze, własnym serwerze producenta programu lub przesyłane na dyski chmury Google Drive. Ponieważ w pytaniach mogą być osadzane liczne elementy multimedialne (np. zdjęcia czy muzyka), a odpowiedzi różnego typu (np. wielokrotnego wyboru, prawda/fałsz czy też otwarte), opisywany program stanowi interesujące narzędzie przede wszystkim do tworzenia wszelkiego rodzaju ankiet.

Dzięki wykorzystaniu graficznego interfejsu użytkownika, który opiera się na tworzeniu kolejnych elementów bez konieczności znajomości kodu, program może zostać polecony nie tylko zawodowcom, ale przede wszystkim amatorom własnych witryn internetowych, którzy chcieliby w szybki sposób stworzyć gotowy i w pełni funkcjonalny quiz czy też ankietę i osadzić ją na swojej stronie, bez konieczności martwienia się o funkcjonowanie odpowiednich skryptów czy innych plików. Dodatkowe możliwości możemy zyskać dzięki integracji programu z systemami bazodanowymi, jak również dostępnością czystego kodu formatowania (kaskadowych arkuszy stylów CSS), w których dokonywać możemy bezpośrednich zmian, bez konieczności wypełniania graficznych formularzy w kreatorze quizu.

Podczas tworzenia nowej ankiety czy quizu warto zwrócić uwagę na dostępne opcje dodatkowe, takie jak wyświetlanie informacji o dotychczasowych poprawnych i błędnych odpowiedziach, bądź nałożenie górnej granicy czasowej na rozwiązywanie ankiety. Z pewnością zwiększy to nie tylko atrakcyjność samej strony, ale również pozwoli dużo lepiej dopasować tworzony formularz dokładnie do naszych potrzeb.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
QuizFaberQuizFaber 3.1
Wersja stabilna
28.74 MB | 2015-02-16
przejdź
QuizFaber Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 89 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
QuizFaber