w
googluj
pl

Google Web Designer 5.1.0.0529


Google Web Designer to prosty w obsłudze i bogaty w funkcje edytor HTML5, CSS3, JavaScript i XML, umożliwiający tworzenie interaktywnych grafik, animacji i bannerów. Aplikacja została stworzona przez firmę Google i jest udostępniana zupełnie bezpłatnie.

Wśród głównych funkcji i możliwości edytora znajdziemy między innymi:
• tworzenie animacji w dwóch trybach: szybkim i zaawansowanym, różniących się m.in obsługą warstw i indywidualnym lub zbiorowym manipulowaniem elementami,
• tworzenie i obracanie obiektów 3D, zmiana perspektywy w przypadku obiektów 2D,
• importowanie grafik z innych źródeł lub tworzenie ich za pomocą wbudowanego narzędzia,
• dodatkowe opcje ułatwiające tworzenie reklam na strony internetowe (m.in wybór środowiska docelowego czy typu reklamy – banner, reklama rozwijana lub pełnoekranowa).

Interfejs programu jest nowoczesny, przejrzysty i stylizowany na estetykę Windows 8, a przy tym zaprojektowany tak, by ułatwiać pracę nawet początkującym twórcom. Tworzenie interaktywnych elementów ułatwia liniowy widok obszaru roboczego, ukazujący nasze dzieło klatka po klatce. W dowolnym momencie możemy także uzyskać dostęp do czystego kodu naszej pracy i dokonać w nim koniecznych zmian; ten tryb pracy programu wspomagany jest dodatkowo przez moduł automatycznego uzupełniania fraz i znaczników.

Programem Google Web Desinger powinni zainteresować się wszyscy webmasterzy, którym zależy na łatwym w obsłudze narzędziu do tworzenia interaktywnych grafik i animowanych bannerów. Przede wszystkim jednak aplikacja skierowana jest do twórców reklam, zatem przyjrzeć powinny się jej wszelkiego typu agencje interaktywne i niezależni twórcy.

Spolszczenie!
Polska wersja językowa programu ustawiana jest automatycznie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Google Web DesignerGoogle Web Designer 5.1.0.0529
Wersja stabilna
1.09 MB | 2019-06-04
przejdź
Google Web Designer Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 534 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Google Web Designer