w
googluj

Pinegrow Web Editor 2.93


Pinegrow Web Editor – interesujący program do tworzenia i edycji stron internetowych, w którym najciekawszą funkcją jest możliwość uruchomienia istniejącej już strony po adresie URL i obserwowania (edytowania) na bieżąco jej kodu, wykorzystanych elementów CSS, JS itd. Dzięki temu osoby stale pracujące przy tworzeniu stron internetowych, będą teraz miały do dyspozycji kolejne ciekawe narzędzie (aplikacja sprawdza się w tych samych zastosowaniach co konsola programisty w przypadku przeglądarki Google Chrome, często stosowanej by przeanalizować układ istniejącej już witryny). Poza tym program oferuje wiele standardowych opcji jak przystało na dobry edytor kodu HTML i plików pokrewnych.

Obsługa programu jest intuicyjna. Duże pochwały należą się samemu interfejsowi, który choć nie jest polskojęzyczny, od strony wizualnej prezentuje się świetnie. Szara kolorystyka bardzo dobrze pasuje do stale obecnego podglądu witryny internetowej, która zapewne będzie zawierać w sobie jakieś kolory, a tym samym będzie czytelniejsza. Aplikację nakierowano przede wszystkim na wygodne tworzenie wizualnego aspektu witryny. Obsługiwany jest Bootstrap i Foundation, możliwe jest również korzystanie z zalet AngularJS. Podczas pracy na bieżąco aktualizowany jest podgląd, dzięki czemu użytkownik nie musi ręcznie wywoływać kompilacji kodu, by zaobserwować zmiany w efekcie wizualnym.

Ciekawostką podczas tworzenia nowych projektów jest możliwość skorzystania z gotowych szablonów, których lista automatycznie wyświetla się po wybraniu opcji tworzenia nowego pliku. Na plus należy zaliczyć fakt, iż dostępne szablony są rozbudowanymi projektami i w łatwy sposób można je dostosować do własnych potrzeb.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, przy pierwszym uruchomieniu konieczne jest zarejestrowanie się przy pomocy adresu e-mail. Na podany adres otrzymamy kod licencji testowej.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
Pinegrow Web EditorPinegrow Web Editor 2.93
Wersja stabilna
46.92 MB | 2016-10-06

Ilość pobrań: 60 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Pinegrow Web Editor