w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 561
Wszystkich postów: 938245
Wszystkich tematów: 138575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

ACDSee Luxea Video Studio 5.1.0 Build 1404


ACDSee Luxea Video Studio to program oferujący podstawowe możliwości edytora plików wideo z jednoczesną możliwością rejestracji nagrań filmowych z akcji wykonywanych na komputerze. Mogą być one dodatkowo wzbogacane o komentarz nagrywany mikrofonem, a następnie łączone w całość z wykorzystaniem podkładu dźwiękowego, przejść pomiędzy scenami oraz fragmentów innych nagrań. Całość opakowana jest w bardzo nowoczesny interfejs i pozostaje przyjemna w obsłudze. Wspierane jest również przyśpieszenie sprzętowe dla obrabianych obrazów, o ile nasza karta graficzna wspiera odpowiednią technologię.

Obsługa oprogramowania jest bardzo zbliżona do innych narzędzi tego typu. Główne okno pracy podzielone zostało na trzy zasadnicze części, z których główna to oś czasu z wyróżnionymi ścieżkami obrazu i dźwięku, podgląd tworzonego materiału oraz dodatkowe okienko, które w zależności od sytuacji służy za eksplorator plików lub ustawienia dodatkowych modułów (na przykład związanych z wyborem przejść pomiędzy ujęciami lub nagrywaniem podkładu głosowego do prezentacji). Stworzony materiał może zostać zapisany na kilka sposobów. Użytkownik może tutaj skorzystać z uproszczonych lub zaawansowanych ustawień jakości i innych parametrów pliku wynikowego. Możliwe jest między innymi utworzenie filmu dobrze nadającego się formatem i jakością do dalszej publikacji na przykład w serwisie YouTube.

Choć program jest dopracowany, biorąc po uwagę jego możliwości, szczególnie na tle konkurencji, może nieco dziwić fakt, iż producent zdecydował się ograniczyć jego dostępność dla użytkowników systemów 32-bitowych.

Uwaga!
Program dostępny jest tylko dla użytkowników systemów 64-bitowych.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Wymagania!
Pierwsze uruchomienie programu wymaga zalogowania do darmowego konta użytkownika, które możemy na tym etapie utworzyć. Na podany adres e-mail wysłany zostanie kod weryfikacyjny, który należy wpisać do programu przed przystąpieniem do korzystania z jego możliwości.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
ACDSee Luxea Video StudioACDSee Luxea Video Studio 5.1.0 Build 1404
Wersja stabilna
1.09 MB | 2022-03-20

Ilość pobrań: 979 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ACDSee Luxea Video Studio