w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 349
Wszystkich postów: 937718
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni
pl

Total Video Converter 3.71


Total Video Converter to funkcjonalny program pozwalający na kilka sposobów modyfikować pliki wideo, będąc jednak przede wszystkim konwerterem ich formatów. Wynikowy film może zostać zapisany w jednym z kilkudziesięciu formatów, a dodatkowo wspierany jest ich podział ze względu na typ urządzenia czy medium docelowego. Dzięki temu bez znajomości technicznych aspektów będziemy mogli w kilka chwil stworzyć odpowiedni plik dla przenośnej konsoli, odtwarzacza, telefonu komórkowego, na potrzeby Internetu czy nagrania na płycie DVD. Dodatkowo możliwe jest również typowe, ręczne wskazanie formatu docelowego, przy czym mamy również możliwość wyodrębniania ścieżek dźwiękowych z nagrań do osobnych plików.

Obsługa programu jest intuicyjna, dzięki ciekawemu podziałowi interfejsu na kilka fragmentów odpowiadającym różnym funkcjom. By uzyskać dostęp do podstawowej możliwości programu, którą jest konwersja plików, wystarczy wskazać aplikacji ścieżkę odpowiedniego filmu, a następnie za pomocą czytelnego kreatora wybrać interesujące nas ustawienia. Pozostałe możliwości edycji (wśród nich znajdziemy między innymi możliwość tworzenia pokazów slajdów, zgrywania zawartości płyt DVD do pliku, łączenie kilku nagrań filmowych w jedno, nagrywanie widoku pulpitu komputera) uruchomimy z poziomu menu górnego paska narzędzi.

Plusem jest również instrukcja obsługi, która dostępna jest dla użytkownika offline. Zostały w niej użyte opisane zrzuty ekranu, dzięki czemu opisywane funkcje można szybko przyswoić również w praktyce. W przeciwieństwie do interfejsu aplikacji, instrukcja dostępna jest jedynie w języku angielskim.

Uwaga!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 15 dni działania.

Spolszczenie!
Niestety polski interfejs programu jest niedopracowany; wiele opcji pozostało w języku angielskim lub zawiera błędy w tłumaczeniu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Total Video ConverterTotal Video Converter 3.71
Wersja stabilna
15 MB | 2014-09-08

Ilość pobrań: 656 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Total Video Converter