w
googluj
pl

Free Video to Sony PlayStation Converter 5.0.79.425


Free Video to Sony PlayStation Converter to łatwy w obsłudze, niewielki program będący konwerterem nagrań wideo do formatu wspieranego przez konsolę Sony PlayStation 3 (formatem docelowym jest MP4 wykorzystujące kodeki H264 oraz AAC). Program pozwala wykorzystywać tryb uproszczony oraz zaawansowany, różniące się między sobą ilością dostępnych do ustawienia parametrów edytowanego nagrania. Pliki źródłowe mogą być zapisane w jednym z kilkunastu formatów. Program obsługuje między innymi filmy AVI, MPG, MKV, RMVB, FLV oraz 3GP.

Pierwszym krokiem do przekonwertowania filmu na format przyjazny konsoli PlayStation jest wybór odpowiedniego pliku źródłowego. Możliwy jest import z wielu lokalizacji, dzięki czemu będziemy mogli jednocześnie przekonwertować kilka nagrań. Kiedy lista zostanie już zapełniona, pozostaje nam przejść do procesu konwersji z wykorzystaniem podstawowych ustawień lub aktywować tryb zaawansowany, w którym użytkownik ma dostęp do wielu parametrów obrazu i dźwięki, których wartości następnie mogą być zapisywane w formie szablonów, by skorzystać z nich w przyszłości. Świeżo zainstalowany program oferuje już kilka ciekawych presetów; warto się im przyjrzeć.

Free Video to Sony PlayStation Converter daje użytkownikowi możliwość niewielkiej personalizacji pracy programu; dostępna jest zmiana "skórki" interfejsu, możliwość zaprogramowania automatycznego wyłączania komputera po skończonej konwersji oraz ustawienia tworzenia podkatalogów dla plików wynikowych zapisywanych przez program.

Uwaga!
Instalator stara się doinstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Należy uważnie czytać kolejne jego kroki, aby tego uniknąć, odznaczając odpowiednie zgody na umowy licencyjne tych programów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Free Video to Sony PlayStation ConverterFree Video to Sony PlayStation Converter 5.0.79.425
Wersja stabilna
26.19 MB | 2016-04-25

Ilość pobrań: 319 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Free Video to Sony PlayStation Converter
avatararrow
~zatkao | 2015.08.09 16:46
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
A czy można wklejać napisy do filmów w tym programie? Bo jeśłi nie to w zasadzie jest bezużyteczny.
Free Video to Sony PlayStation Converter 5.0.61.805