w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 489
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni
pl

Free Video to Sony PSP Converter 5.0.79.425


Free Video to Sony PSP Converter to prosty konwerter plików wideo do formatu odpowiedniego dla przenośnych konsol Sony PSP (modeli PSP Go, PSP-1000, PSP-2000 oraz PSP-3000). Plikami wejściowymi mogą być filmy w jednym z kilkunastu obsługiwanych formatów (między innymi AVI, DIVX, MPEG, WMV, ASF, RMVB, FLV, 3GP lub MKV), które w efekcie zapisane zostaną w odczytywanym przez konsolę pliku MP4 (H264, AAC) w jednym z trzech dostępnych poziomów jakości.

Obsługa programu jest bardzo prosta i przy tym analogiczna do innych programów tego typu; na początku konieczne jest wskazanie programowi pliku, którego edycją ma się zająć. Zaraz po jego zaimportowaniu pokaże się ona na liście oczekujących filmów. By przystąpić do konwersji możemy użyć szybkich ustawień z listy lub skorzystać z nieco bardziej zaawansowanych opcji, samodzielnie określając większość parametrów wideo oraz dźwięku. Raz ustawione przez nas parametry możemy dodawać do listy presetów, by wykorzystać w przyszłości (domyślnie lista zawiera już w sobie kilka propozycji uwzględniających różne parametry nagrań).

Kiedy te ustawienia zostaną już skontrolowane, pozostaje już tylko naciśnięcie przycisku "Konwertuj" i oczekiwanie na efekt. Dostępne w programie opcje pozwalają skorzystać z kilku oferowanych przez komputer możliwości (przyśpieszenia sprzętowego, automatycznego zamykania komputera po ukończeniu konwersji czy możliwości tworzenia podkatalogu w miejscu zapisu filmów). Z tego miejsca sprawdzimy też dostępność ewentualnej nowej wersji programu oraz ustawimy motyw kolorystyczny interfejsu.

Uwaga!
Instalator stara się doinstalować dodatkowe oprogramowanie reklamowe. Należy uważnie czytać kolejne jego kroki, aby tego uniknąć, odznaczając odpowiednie zgody na umowy licencyjne tych programów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Free Video to Sony PSP ConverterFree Video to Sony PSP Converter 5.0.79.425
Wersja stabilna
26.19 MB | 2016-04-25

Ilość pobrań: 349 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Free Video to Sony PSP Converter