Odwiedzin profilu: 2355
brak
brak
brak
Darom: Nie można pobrać programu: 404 File not found The site configured at this address does not contain the requested file. If this is your site, make sure that the filename case matches the URL. For root URLs (like http://example.com/) you must provide an index.html file. Read the full documentation for more information about using GitHub Pages.
19.03.2018
Komentarz do:
muCommander Portable
Darom: A na cholerę mi dane o pogodzie w przeglądarce. Jak mnie to denerwuje. Narobią badziewia i potem śmieci tyle jest nie potrzebnych.
05.09.2017
Komentarz do:
Forecastfox
Darom: Czy jest może do tego spolszczenie ?
13.05.2017
Komentarz do:
Black Bird Cleaner
Sprawdzenie prędkości internetu.
A teraz podobno światłowodów się już nie robi bo to przeżytek i internet wtedy działa wolniej. Tak powiedział dostawca mojego internetu z UPC.
Cały czas sprawdzam to na telefonie co mi powiedzieliście i jakoś mi to nie wychodzi. A jestem właśnie ciekaw - czy faktycznie od stycznia Włączył mi tera...
Sprawdzenie prędkości internetu.
Ja mam takie jeszcze jedno pytanie. Skoro mój dostawca internetowy zapewnia mnie o prędkości Internetu 500 megabitów na sekundę, czyli maksymalną jaką ma w swym posiadanu to gdzie mogę sobie to sprawdzić czy tak faktycznie jest ? Żeby mi pokazało że mam tą prędkość 500 ?
Sprawdzenie prędkości internetu.
Mam takie pytanie. Gdzie mogę sobie sprawdzić jaką mam prędkość internetu ? Żeby mi pokazało prędkość internetu od mojego dostawcy - UPC.
avatararrow

Darom

Wypowiedzi na stronie: 25
Wypowiedzi na forum: 642
Dołączenie: 23.08.2008
Miejscowość: Tarnów/Kraków
Pochwały: 67
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
Darom dodał(a) komentarz do programu muCommander Portable
Darom dodał(a) komentarz do programu Forecastfox
Darom dodał(a) komentarz do programu Black Bird Cleaner
Darom dodał(a) komentarz do programu WinContig
Darom dodał(a) komentarz do programu Adblock Plus