w
googluj

Weeny Free Video Converter 2.1


Weeny Free Video Converter to nieobciążający komputera, prosty w obsłudze konwerter formatów wideo, który dodatkowo wzbogacony został o bazę kilkunastu faktycznie istniejących urządzeń (tabletów, smartfonów i przenośnych konsol), dzięki czemu użytkownik nie będzie musiał ręcznie ustalać odpowiednich parametrów filmu, aby idealnie nadawał się do wyświetlenia na ekranach wspomnianych urządzeń. Oczywiście niezależnie od tej wygodnej funkcji, konwertowane filmy mogą również zostać zapisane w ręcznie wybranym przez użytkownika formacie.

Program cechuje się przede wszystkim prostotą obsługi oraz dość szybkim działaniem. Nie znajdziemy w nim wielu zaawansowanych funkcji ustawień, ale przez to szybko osiągniemy żądany przez nas efekt, a początkujący użytkownicy niepotrzebnie nie pogubią się w gąszczu niekoniecznie niezbędnych opcji. Aby skorzystać z aplikacji wystarczy zaimportować do niej wybrany plik (lub kilka jednocześnie), wybrać żądany format wynikowy i uruchomić proces konwersji.

Na tym etapie mamy również możliwość podglądu kilku informacji, wśród których znajdziemy tytuł oraz czas trwania nagrania, jak również szczegóły jego ścieżki dźwiękowej (format pliku audio oraz parametry jego jakości). Przetworzony plik zostaje zapisany w wybranej uprzednio ścieżce, do której możemy się odwołać bezpośrednio z menu programu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Video ConverterWeeny Free Video Converter 2.1
Wersja stabilna
27.59 MB | 2014-07-17

Ilość pobrań: 134 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Weeny Free Video Converter