w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 386
Wszystkich postów: 937716
Wszystkich tematów: 138325

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7804 dni

Weeny Free Video Cutter 1.4


Weeny Free Video Cutter to darmowy program, przy pomocy którego z łatwością podzielimy plik wideo na kilka mniejszych fragmentów, przy okazji zmieniając ich format, rozdzielczość oraz jakość, na przykład na potrzeby wykorzystania w urządzeniach mobilnych (program ma wbudowaną bazę parametrów ekranów kilkunastu realnych tabletów i smartfonów). Narzędzie umożliwia również wyciągnięcie z filmów ścieżki dźwiękowej i zapisanie jej w osobnych plikach zgodnie z wybranym w aplikacji podziałem.

Obsługa programu jest prosta i sprowadza się do nawigacji pomiędzy kilkoma sekcjami jednego okna programu. Lewa część interfejsu to podgląd filmu, który zaimportowaliśmy do aplikacji w celu edycji. Będziemy z niej korzystać, aby zaznaczać interesujące nas fragmentu nagrania, które docelowo znajdą się w plikach wynikowych. Centralna, mniejsza część pola pracy w programie to lista kolejno wyciętych scen, które reprezentowane są ramami czasowymi według czasu nagrania. Prawy panel w programie służy ustawieniom związanym z jakością i formatem plików wyjściowych, po edycji nagrania.

Po uruchomieniu procesu wycinania fragmentów filmu, narzędzie pokazuje czytelny pasek postępu wraz z informacją o aktualnie wykonywanej czynności. Etap ten jest dość czasochłonny i na jego szybkość bezpośredni wpływ ma wydajność procesora naszego komputera. Działanie programu można w każdej chwili przerwać odpowiednim przyciskiem, anulując dalszą edycję wybranych przez nas uprzednio scen.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Weeny Free Video CutterWeeny Free Video Cutter 1.4
Wersja stabilna
20.41 MB | 2014-07-17

Ilość pobrań: 937 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Weeny Free Video Cutter