w
googluj

Batch Video To Audio Extractor 1.2.3


Batch Video To Audio Extractor to wygodne narzędzie do automatyzacji wyodrębniania dźwięku z nagrań wideo. Aplikacja pozwala jednocześnie "wydobyć" pliki audio z dowolnej ilości filmów, zapisując wynikową ścieżkę w jednym z kilkunastu formatów dźwiękowych. Program cechuje się wyjątkową prostotą obsługi oraz niespodziewanie szybką pracą.

Aby z niego skorzystać wystarczy za pomocą wygodnego kreatora, dodać kolejne pliki do listy, która przedstawia kolejkę filmów oczekujących na obsłużenie po uruchomieniu działania aplikacji. Poza kreatorem, na tym etapie wykorzystać można również wygodną metodą "przeciągnij i upuść" (drag&drop), aby do programu zaimportować filmy z dowolnych, różnych lokalizacji na komputerze czy przenośnej pamięci.

Przed przystąpieniem do uruchomienia procesu wydobywania dźwięku z plików, pozostają jeszcze do ustawienia parametry powstałych plików. Zadecydować możemy o formacie wynikowym (między innymi może to być MP3, WMA, OGG, FLAC czy WAVE). Aplikacja pozwala również wprowadzić korekty dotyczące głośności nagrania oraz jego szybkości, umożliwiając procentową zmianę tempa powstałego utworu. Ostatnim krokiem przed rozpoczęciem pracy programu będzie podanie ścieżki docelowej, w której chcemy, by pojawiły się wyodrębnione pliki audio ze ścieżką dźwiękową z edytowanych filmów.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Batch Video To Audio ExtractorBatch Video To Audio Extractor 1.2.3
Wersja stabilna
12.9 MB | 2014-07-23

Ilość pobrań: 121 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Batch Video To Audio Extractor