w
googluj

Easy Video Reverser 4.0.0


Easy Video Reverser to ciekawy program, dzięki któremu możliwe jest odwrócenie filmu w taki sposób, aby był odtwarzany od tyłu. Przy okazji program pozwala przyciąć edytowany film, zmienić rozdzielczość stworzonego pliku, jego format (na jeden z kilkunastu), jak również tempo nagrania. Ustawienia dźwięku pozwalają zachować oryginalną ścieżkę, wyciszyć ją, odwrócić bądź zastąpić ją całkowicie niezależnym plikiem audio.

Obsługa programu jest bardzo prosta; wystarczy zaimportować plik, którego edycją chcemy się zająć, a następnie w tym samym oknie sprecyzować ustawienia, które chcemy zastosować. Odpowiednie przycięcie nagrania realizowane jest poprzez dostosowywanie początkowego oraz końcowego momentu filmu za pomocą wygodnych suwaków, które przedstawiają efekt wynikowy na miniaturach filmu w oknie programu.

Prócz wspomnianych możliwości edycji, dostępne opcje pozwalają również na edycję tempa ścieżki audio oraz samego nagrania wideo. Możemy zarówno przyśpieszać, jak i zwalniać pliki, co może przydać się w przypadku rejestrowania ciekawych, szybkich ujęć. Efekty uzyskiwane przez program będą najciekawsze w przypadku filmów o tematyce sportowej czy artystycznej. Przykładowy film wynikowy z programu można obejrzeć na stronie internetowej producenta.

Ograniczenia!
Darmowa edycja programu pozostawia logo producenta na wynikowym pliku z filmem.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (13 głosów)

Strefa Download programu
Easy Video ReverserEasy Video Reverser 4.0.0
Wersja stabilna
15.69 MB | 2021-06-11

Ilość pobrań: 7699 | W tym miesiącu: 48 | W poprzednim miesiącu: 43

Komentarze (0)
Easy Video Reverser