w
googluj

Movie Rotator 2.0.1


Movie Rotator to prosty, ale przydatny program, dzięki któremu zmienimy orientację nagranych filmów z różnych urządzeń. Może się okazać szczególnie użyteczny w przypadku, kiedy tworząc film na przykład smartfonem, odruchowo niektóre sceny nagramy pionowo, co mniej nadaje się do późniejszej obróbki w innych programach do tego przeznaczonych.

Aplikacja charakteryzuje się wyjątkowo prostą obsługą, która sprowadza się do dosłownie trzech kliknięć myszą: wyboru pliku źródłowego, selekcji odpowiedniego kąta obrotu filmu oraz zapisania pliku wynikowego. Program obsługuje kilka formatów nagrać wideo (MOV, MP4, AVI oraz 3GP), ale plik po konwersji musi zostać zapisany w tym samym formacie, co jego pierwowzór (program nie umożliwia konwersji na inny typ pliku).

Zaletą aplikacji jest również jej podłoże programistyczne; projekt bazuje na licencji z otwartym kodem, dzięki czemu kolejnych aktualizacji, być może zwiększających funkcjonalność narzędzia, można się spodziewać stosunkowo szybko. W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą Movie Rotatora, warto spojrzeć w krótki poradnik, który producent udostępnił na swojej stronie internetowej. Pozwala on szybko zorientować się w działania poszczególnych przycisków dostępnych w programie.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Movie RotatorMovie Rotator 2.0.1
Wersja stabilna
0.48 MB | 2014-06-30

Ilość pobrań: 384 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Movie Rotator