w
googluj

Full Video Audio Mixer 4.6.6


Full Video Audio Mixer to prosty w obsłudze edytor audio i wideo, za pomocą którego w kilku prostych krokach przytniemy do odpowiedniej długości filmy i podmienimy ich ścieżkę dźwiękową. Program posiada prosty, ale czytelny interfejs, który cechuje się wygodnymi oknami podglądu pierwszej i ostatniej klatki filmu, które automatycznie odświeżane są podczas zmiany długości nagrania, co znacznie przyśpiesza proces przycinania.

Obsługa również nie należy do najtrudniejszych. Wystarczy wskazać programowi plik, z którym chcemy pracować (działa tutaj zarówno kreator, jak i wygodna technika "przeciągnij i upuść"), a następnie przystąpić do wybrania odpowiedniego fragmentu, który ma zostać odcięty. Dodatkowe opcje, które cały czas widoczne są na ekranie pozwolą szybko zmienić rozdzielczość oraz inne preferencje związane z jakością nagrania.

Analogicznie obsługuje się moduł odpowiedzialny za edycję plików muzycznych. Wgrany utwór prezentowany jest na osi czasu, na której swobodnie możemy go przesuwać i skracać. Dostępna jest również możliwość edycji jego głośności oraz zmiany tempa. Zaletą aplikacji są niskie wymagania wobec sprzętu, na którym program ma działać, dzięki czemu może być z powodzeniem polecony użytkownikom również tych nieco starszych i mniej wydajnych komputerów.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu automatycznie osadza znak wodny producenta na pliku wynikowym.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Full Video Audio MixerFull Video Audio Mixer 4.6.6
Wersja stabilna
12.59 MB | 2015-05-27

Ilość pobrań: 214 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Full Video Audio Mixer