w
googluj
pl

ConvertVid 2.0.0.41


ConvertVid to przyjazny w obsłudze konwerter formatów wideo, którego najważniejszą cechą jest wgrana baza ogromnej ilości faktycznie istniejących urządzeń (między innymi telefonów, smartfonów, konsol do gier), na podstawie której program automatycznie zastosuje odpowiednie ustawienia dla konwersji pliku. Dzięki temu wynikowy film będzie mógł być odtwarzany na danym urządzeniu bez problemów, w dodatku w najlepszej możliwej jakości, dostosowanej do rozdzielczości ekranu, którym dysponuje.

Prócz korzystania z gotowych presetów, ustawienia można oczywiście wprowadzić ręcznie, na przykład kiedy chcemy skorzystać z programu na potrzeby własnej archiwizacji filmów, a nie w celu oglądania ich na urządzeniach mobilnych. Mamy wówczas do dyspozycji opcje związane z jakością, rozdzielczością i formatem (program pozwala zapisywać w jednym z 24 formatów, w tym między innymi MP4, DIVX, AVI, WMV, 3GP).

Dużym plusem aplikacji jest możliwość tworzenia własnych szablonów konwersji oraz decydowania o wielkości priorytetu programu wśród innych procesów działających w danej chwili w komputerze. Dzięki temu ustalimy odpowiadające nam połączenie wydajności pozostałych aplikacji, z których korzystamy w trakcie konwersji z szybkością uzyskania wynikowego pliku przez ConvertVid.

Uwaga!
Nieliczne elementy interfejsu nie zostały przetłumaczone z języka angielskiego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
ConvertVidConvertVid 2.0.0.41
Wersja stabilna
8.24 MB | 2014-05-22

Ilość pobrań: 419 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
ConvertVid