w
googluj

MAGIX Video Pro X7 14.0.0.143


Video Pro X6 to najbardziej zaawansowana edycja programu do edycji i tworzenia filmów, który znajduje się w ofercie MAGIX-a. Cechuje się rozwiązaniami typowymi dla zawodowców i zaawansowanych użytkowników, oferując obsługę masy najnowszych formatów wideo (w tym również profesjonalnych, m.in. XDCAM, AVC Intra, DVCPRO, ProRes), pełnego Stereo3D i rozdzielczości 4K (UltraHD) z szybkością 60 klatek na sekundę, dając przy tym do dyspozycji wiele narzędzi, które pozwalają na dostosowanie nagrania do własnych potrzeb, które w tym wypadku mogą być naprawdę wygórowane.

Aplikacja stanowi kombajn narzędzi niezbędnych do wyprodukowania filmu od A do Z (począwszy od stworzenia napisów początkowych, świetnego nagrania głównego, na autoryzacji płyt z gotowym filmem skończywszy). Prócz niezliczonych możliwości związanych z całym nagraniem, wśród których znajdziemy możliwość stosowania wielu filtrów, korekcji kolorystycznych oraz narzędzi związanych z przycinaniem filmów, w programie znajdziemy również możliwość zaawansowanej edycji dźwięku, który następnie możemy dołączyć do tworzonego filmu na wygodnej w obsłudze osi czasu. Warto tu zauważyć, iż mimo bogactwa funkcji, które oferuje Video Pro X6, jego obsługa nie jest skomplikowana i nawet początkującym użytkownikom nie powinna sprawić trudności.

Ciekawie prezentują się preinstalowane nagrania, dzięki którym mamy możliwość przetestowania urządzeń w studiu (bądź w domowym zaciszu), w którym zainstalujemy program. Odpowiednie skalibrowane treści wizualne i dźwiękowe zostają wówczas odtworzone, aby odpowiednio skalibrować ekrany na przykład w celu możliwie wiernego oddania barw lub skalowania obrazu.

Uwaga!
Pobierany instalator jest jedynie managerem właściwego pobierania programu, który zajmuje niecałe 330MB.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania (w przypadku rejestracji konta użytkownika) lub 7 dni - bez żadnych zobowiązań.

Wymagania!
Aplikacja przeznaczona jest jedynie na systemy 64-bitowe.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
MAGIX Video Pro X7 14.0.0.143MAGIX Video Pro X7 14.0.0.143
Wersja stabilna 64-bitowa
2.9 MB | 2015-07-06

Ilość pobrań: 226 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MAGIX Video Pro X7 14.0.0.143