w
googluj

MP4Tools 3.5 + 3.6 Beta 1


MP4Tools (wcześniej znany pod nazwą MP4Joiner) to prosty program, dzięki któremu połączymy w jeden plik, kilka osobnych filmów w formacie MP4. Aplikacja cechuje się minimalistycznym interfejsem, co pociąga za sobą bardzo prostą obsługę. Jest przy tym lekka dla zasobów komputera, a brak jakichkolwiek ustawień użytkownika nie pozwoli zagubić się w gąszczu niepotrzebnych opcji. Program po prostu spełnia swoją jedyną funkcję, jaką jest łączenie kilku filmów w jeden.

Aby przystąpić do tego procesu, wystarczy za pomocą wbudowanego w program przycisku, uruchomić eksplorator systemowy, dzięki któremu zlokalizujemy na dysku pliki, które chcemy połączyć w jeden. Jak sugeruje nazwa aplikacji, obsługiwane są tylko pliki MP4. Równie wynikowe wideo może zostać zapisane tylko w tym formacie. Mamy jednak możliwość edytowania nazwy powstałego filmu oraz podania programowi ścieżki, gdzie ma on zostać zapisany.

Zaletą programu MP4Tools jest szybkość jego działania. Testy pokazały, że trzy filmy pobrane w formacie MP4 z serwisu YouTube o średniej długości około trzech minut, zostały skutecznie złączone przez program w jeden plik w czasie niecałych czterech sekund. W przypadku dłuższych produkcji, postęp pracy aplikacji można bez problemu kontrolować, ponieważ bieżący etap pracy reprezentowany jest graficznie na wygodnym pasku postępu.

Uwaga!
Instalator programu domyślnie stara się zainstalować również dodatkowe oprogramowanie (głównie reklamowe). Należy uważnie czytać polecenia w kolejnych krokach kreatora, aby ominąć dodatkowe oferty przyciskiem "Skip".

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
MP4ToolsMP4Tools 3.5
Wersja stabilna
18.29 MB | 2017-05-09
MP4Tools 3.6 Beta 1
Wersja rozwojowa
19.81 MB | 2017-12-02

Ilość pobrań: 1359 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
MP4Tools