w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 235
Wszystkich postów: 904369
Wszystkich tematów: 127545

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6570 dni

Thumbnail me 3.0


Thumbnail me to prosty w obsłudze program pozwalający na generowanie plików graficznych składających się z miniatur utworzonych z zaimportowanego filmu. Dodatkowo plik ten może zawierać informacje o filmie oraz dodatkowy tekst, którego treść może dowolnie edytować użytkownik.

Plikiem źródłowym, z którego program wygeneruje miniatury, może być film w jednym z wielu rozszerzeń obsługiwanych przez aplikację. Należą do nich popularne *.avi, *.flv, *.wmv, *.3gp, *.mov, *.mp4, *.mpeg, *.mkv, ale także rzadziej używane formaty takie jak *.ts, *.m2ts, *.mpg, *.vob, *.dat, *.ogg oraz *.swf. Plikiem wynikowym z kolei może być zdjęcie w formacie *.jpg, *.png, *.bmp lub *.tiff. Warto dodać, że rozmiary oraz jakość tworzonych plików mogą być dowolnie kontrolowane z poziomu ustawień edytowanego projektu bezpośrednio w programie.

Aby skorzystać z możliwości Thumbnail me wystarczy wskazać aplikacji plik wideo, z którego chcemy stworzyć miniatury. Po naciśnięciu przycisku "Start", program przystąpi do działania i zaprezentuje na ekranie efekt końcowy swojej pracy z zastosowaniem domyślnych ustawień. Jeśli nam one nie odpowiadają, lewa część okna programu służy do ich edycji. Obejmuje ona wiele aspektów wraz z możliwością całkowitego wyłączenia niektórych stosowanych opcji. Należy zwrócić uwagę, iż proces generowania miniatur przez program przebiega dość szybko, ale warto pamiętać, że jest on mocno zależny od rozdzielczości oraz długości filmu poddanego analizie.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Thumbnail meThumbnail me 3.0
Wersja stabilna
12.28 MB | 2014-03-26

Ilość pobrań: 306 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Thumbnail me