w
googluj

TEncoder 4.5.10


TEncoder to konwerter klipów wideo, który obsługuje niespotykaną ilość formatów. Wyróżnia się wykorzystaniem kilku algorytmów jednocześnie, co znacząco przekłada się na skrócenie czasu konwersji. Program pozwala także na permanentne osadzanie napisów w pliku wideo, dzięki czemu film z napisami może być poprawnie odtwarzany na urządzeniach, które nie obsługują takiego rozwiązania (na przykład części smartfonów czy przenośnych konsol).

Obsługa programu jest prosta, dzięki wygodnemu interfejsowi skupiającemu główne funkcje oprogramowania w górnej części okna, w formie wygodnych, dużych przycisków. Dzięki nim dodamy kolejne klipy do kolejki, uruchomimy narzędzia pozwalające na nakładanie efektów oraz włączymy proces konwersji. Ten ostatni wykonywany jest szczególnie efektywnie dzięki wsparciu dla odpowiedniej architektury systemowej, jak również dopasowaniu algorytmów kodujących do wykorzystania wielordzeniowych jednostek obliczeniowych komputera. Program umożliwia także włączenie opcji tak zwanych "dwóch przebiegów", której zastosowanie dwukrotnie wydłuża czas działania programu, ale przekłada się na uzyskanie lepszej jakości pliku wynikowego.

Ustawienia TEncodera pozwalają w dobrym stopniu kontrolować parametry konwersji, dzięki czemu praca z programem jest wygodna i efektywna. Wbudowane zestawy gotowych ustawień do kilkuset popularnych urządzeń przenośnych, pozwalają jednym przyciśnięciem myszy dostosować parametry pracy konwertera tak, aby film wynikowy był odpowiedni na przykład dla przenośnej konsoli PSP, odtwarzacza Cowon D2 lub telefonu iPhone odpowiedniej generacji. Jeśli żadna z preselekcji nam nie odpowiada, ręcznej kontroli podlega praktycznie każdy parametr filmu, dzięki czemu użytkownik może go dostosować do indywidualnych wymagań.
Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
TEncoderTEncoder 4.5.10
Wersja stabilna 32-bitowa
34.81 MB | 2015-12-04
TEncoder 4.5.10
Wersja stabilna 64-bitowa
43.03 MB | 2015-12-04
przejdź
TEncoder Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 464 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
TEncoder