w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 198
Wszystkich postów: 904399
Wszystkich tematów: 127555

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6601 dni
pl

Nero Video 2016 17.0.17000


Nero Video to prosta w obsłudze, bogata w funkcje aplikacja pozwalająca przechwytywać wideo, edytować je oraz autoryzować płyty, na które zostanie ono nagrane. Program posiada pełne wsparcie dla plików wysokiej rozdzielczości, moduł zarządzania muzyką, którą można dogrywać do klipów oraz wbudowaną możliwość strumieniowego przesyłania materiału do telewizora.

Obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna, ponieważ interfejs został zorganizowany w czytelny sposób. Funkcje programu zostały podzielone na sekcje, dzięki czemu użytkownik bardzo szybko może zlokalizować interesujące go narzędzie. Korzystanie z każdego z nich nie powinno nikomu przysporzyć kłopotów; kolejne kroki w kreatorach są czytelnie opisane, a konieczne do wykonania akcje komentowane.

W stosunku do poprzedniej edycji Nero Video, w aktualnej wersji położono szczególny nacisk na wygodę obsługi trybu edycji. Współpracuje on teraz z wygodnym trybem "przeciągnij i upuść", który można stosować do nowej funkcji tworzenia obrazów w obrazie (tak zwany "PIP", z ang. Picture In Picture). Ten sposób kontroli można zastosować także do modułu authoringu.

Na uwagę zasługuje także "Nero Seamless Music", a więc moduł, który umożliwia dopasowanie do tworzonego klipu jednego z wielu utworów udostępnianych darmowo. Warto dodać, iż podczas standardowej instalacji Nero Video, automatycznie zostanie także doinstalowany program Nero MediaHome, który jest narzędziem pozwalającym na zarządzanie i udostępnianie multimediów znajdujących się na dyskach naszego komputera.

Uwaga!
Podczas instalacji warto uważnie czytać kolejne ekrany kreatora, ponieważ w jednym z nich proponuje on instalację dodatkowego, reklamowego oprogramowania. Aby nie korzystać z tej opcji należy na odpowiednim etapie odznaczyć domyślnie aktywowaną zgodę na warunki licencji i instalację dodatku.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest czasowo do 15 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Nero VideoNero Video 2016 17.0.17000
Wersja stabilna
2.44 MB | 2016-05-04

Ilość pobrań: 725 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (1)
Nero Video
avatararrow
X-Ray70 | 2015.05.22 16:50
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program do nagrywania znany najbardziej wszystkim użytkownikom. Jego czas renesansu zatrzymał się na wersji 6. Ta wersja nie dość, że ma opasły plik instalacyjny - ważący niemalże 1 GB (jak niektóre programy do obróbki grafiki) to jeszcze nieuważnie instalującym (a niewielu czyta co jest po Next w trakcie instalacji) zaśmieca system przez "bonus" w postaci zaśmiecającego, reklamowego oprogramowania, którego na dodatek później pewnie nie da się już łatwo odinstalować. Program do nagrywania to do nagrywania a nie kombajn, który robi dosłownie wszystko a nawet więcej - pierze, sprząta i na sznurki wiesza. Przerost formy nad treścią. Tylko dla fanatyków w tym rozmiarze instalacyjnym.
Nero Video 2015 16.0.02500