w
googluj
pl

AutoPilot 10.1.50


AutoPilot - przyjazny program do nawigacji samochodowej dla sprzętu typu PocketPC, który wskazuje drogę i za pomocą komunikatów głosowych bezbłędnie prowadzi do celu.

Program wyposażony jest w bardzo szczegółową mapę Polski oraz przejazdową mapę Europy. Wyróżniają go m.in. takie funkcje jak optymalizacja punktów trasy, widok 3D, wyszukiwanie po kodach pocztowych, a już wkrótce również możliwość śledzenia pojazdów i komunikacji z kierowcą za pomocą technologii GPRS. Sprawne wytyczanie trasy najszybszej, najkrótszej lub najtańszej, realistyczne odzwierciedlenie mapy w widoku przestrzennym, czy też ostrzeganie przed fotoradarami to tylko niektóre z zawartych w programie funkcji, które wpływają na większy komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wysoki poziom obsługi klienta i nieustanny dialog z użytkownikami owocują częstymi aktualizacjami programu oraz zawartych w nim map, które przez pierwszy rok użytkowania udostępniane są bezpłatnie. Każdy posiadacz urządzenia typu Pocket PC może przetestować możliwości programu AutoPilot pobierając demo programu. Jest to wersja w pełni funkcjonalna wyposażona w przejazdową mapę Polski. Zawarto w niej wycinki największych miast polskich połączone drogami głównymi w kanałach o szerokości 600 metrów.

W wersji DEMO AutoPilota zawarto fragmenty następujących aglomeracji: Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Bydgoszcz, Szczecin, Olsztyn oraz Białystok. Połączone są one korytarzami drogowymi o szerokości 600 metrów biegnącymi wzdłuż dróg krajowych.
Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.6 (90 głosów)

Strefa Download programu
AutoPilotAutoPilot 10.1.50
Wersja stabilna
21.1 MB |2011-05-20

Ilość pobrań: 5682 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
AutoPilot