w
googluj
pl

PC Navigator FREE 23.1.0


PC Navigator FREE to aplikacja będąca rozbudowaną nawigacją (na przykład samochodową), której interfejs został zaprojektowany w taki sposób, by możliwie ułatwić obsługę programu w ruchu, co może być wygodne na przykład z poziomu dotykowego ekranu ultrabooka czy tableta z systemem operacyjnym Windows. Program charakteryzuje się też dużą szybkością pracy i bogaty jest w wiele przydatnych w trasie funkcji.

Na początku należy jednak dodać, iż instalacja programu na komputerze, o ile dysponujemy możliwością jego bezpiecznej i sprawnej obsługi podczas jazdy czy innego przemieszczania się w mieście, stanowi ciekawe rozwiązanie, ze względu na "nieograniczoną" ilość miejsca na pliki map, co często w przypadku urządzeń dedykowanych, osobnych urządzeń nawigacyjnych, jest problemem, jeśli poruszamy się po wielu lokacjach i wymagamy możliwie szczegółowych map, które zabierają cenną przestrzeń wbudowanej, bądź zewnętrznej pamięci na karcie.

PC Navigator FREE pozwala pobierać za pomocą managera mapy wielu lokacji oraz dodatkowo informacje o rozmieszczeniu fotoradarów. O ile dysponujemy odpowiednim modułem w naszym urządzeniu, program obsługuje informacje TMC, które dostarczają danych o natężeniu ruchu lub innych utrudnieniach, które możemy spotkać na drodze.

Sama aplikacja cechuje się bogatymi możliwościami typowymi dla dedykowanych urządzeń nawigacyjnych. Do dyspozycji mamy liczne ustawienia, między innymi sposobu wyświetlania informacji, komunikatów głosowych, algorytmów wyznaczania tras, kolorów mapy czy używanych jednostek. Nie należy zapominać, iż program będzie użyteczny, o ile urządzenie, na którym zostanie zainstalowany, dysponuje modułem GPS.

Uwaga!
Link instalatora prowadzi do polskojęzycznego programu NAVIGATOR FREE, który stanowi manager pobierania opisywanej aplikacji desktopowej, jak również umożliwia instalację odpowiedniego oprogramowania na urządzeniach PDA.

PC Navigator FREE dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android.

Ograniczenia!
Darmowa edycja programu pozwala na pobieranie licznych, ale jedynie darmowych map, które w porównaniu do płatnych mogą cechować się mniejszą szczegółowością lub aktualnością.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (29 głosów)

Strefa Download programu
PC Navigator FREEPC Navigator FREE 23.1.0
Wersja stabilna
12.52 MB | 2023-09-19
przejdź PC Navigator FREE dla Android

Ilość pobrań: 9375 | W tym miesiącu: 64 | W poprzednim miesiącu: 80

Komentarze (1)
PC Navigator FREE
avatararrow
marco44 | 2021.12.31 20:21
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
PC Navigator FREE 20.3.5
nie mozna pobrac
PC Navigator FREE 20.3.5