w
googluj

PhotoPad Image Editor 13.37


PhotoPad Image Editor to prosty w obsłudze, bardzo funkcjonalny edytor plików graficznych, który udostępnia użytkownikowi sporo narzędzi pozwalających na prostą kontrolę barw i efektów nakładanych za jego pomocą na zdjęcia.

Na tle innych darmowych podstawowych edytorów graficznych, program ten wyróżnia się przede wszystkim przejrzystością interfejsu, co docenią początkujący jego użytkownicy. Uzyskano to dzięki zastosowaniu wstążki z dużymi ikonami, zamiast standardowego paska narzędzi z wyborem opcji. Sam proces edycji fotografii jest już podobny do tego, znanego z oprogramowania innych producentów. Po zaimportowaniu odpowiednich plików do aplikacji, najlepiej postępować jest kolejno według kroków, które narzucają kolejne karty na wstążce. Dzięki temu uzyskiwane zmiany będą najlepiej widoczne na obrabianym zdjęciu.

Poza obowiązkowymi dla graficznego edytora modułami służącymi do zmiany jasności, kontrastu czy nasycenia barw, PhotoPad Image Editor oddaje w ręce użytkownika nieco bardziej zaawansowane narzędzia, dzięki którym możliwe jest dodanie kolejnych efektów. Należy do nich na przykład edytor ramek fotografii, który korzysta z internetowej bazy oraz moduł umożliwiający tworzenie kolaży z kilku fotografii.

Na uwagę zasługuje również opcja zapisywania efektów swojej pracy, która pozwala wykorzystać kilka popularnych formatów graficznych oraz wiele stopni kompresji z interaktywnym podglądem jakości pliku wynikowego. Warto dodać, że do programu można doinstalować wiele dodatków, korzystając z odpowiedniej opcji bezpośrednio w aplikacji.

Uwaga!
Instalator programu na jednym z etapów proponuje użytkownikowi instalację kilku innych programów tego samego producenta. Warto skorzystać z tej opcji, ponieważ zainstalowane oprogramowanie jest w pełni funkcjonalne, gdyż bazuje na tej samej licencji co PhotoPad Image Editor. Znajdziemy wśród nich między innymi narzędzie do tworzenia okładek płyt kompaktowych, a także rozbudowany kreator pokazów slajdów z fotografii.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (8 głosów)

Strefa Download programu
PhotoPad Image EditorPhotoPad Image Editor 13.37
Wersja stabilna
3.03 MB | 2024-07-20

Ilość pobrań: 1066 | W tym miesiącu: 13 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
PhotoPad Image Editor