w
googluj

Cyotek Slicr 0.0.1.4 Alpha


Cyotek Slicr to program, który umożliwia dzielenie dowolnego pliku graficznego na fragmenty, z których każdy może zostać zapisany pod inną nazwą. Kolejne kawałki mogą mieć standardowe kontury, ale możliwe jest także tworzenie dowolnych zaznaczeń i wycinanie nieregularnych kształtem elementów. Program może okazać się nieocenionym narzędziem nie tylko dla grafików, ale także webmasterów czy programistów, którzy mogą wykorzystać go do tworzenia osobnych grafik z często udostępnianych jako jeden plik, na przykład zestawów ikon.

Obsługa programu nie jest skomplikowana, a dodatkowo może zostać wsparta tutorialem ze strony producenta oraz rozbudowaną dokumentacją wyjaśniającą szczegóły działania każdej funkcji aplikacji. Kolejnym ułatwieniem jest automatyczne ładowanie jednego z dwóch dostępnych przykładów, co jest świetnym pokazem możliwości oprogramowania i wskazówką do dalszej pracy z programem.

Aby poddać procesowi obróbki nowy plik graficzny, wystarczy go zaimportować do programu, a następnie korzystając z narzędzi zaznaczania, wskazać fragmenty, które mają zostać podzielone na osobne pliki. Prawa część okna programu pozwala wybrać jeden z kilku formatów graficznych plików wynikowych, jak również stworzyć szablon nazewnictwa nowych obrazków. Warto dodać, iż bezpośrednio w programie znajduje się czytelne wyjaśnienie poszczególnych skrótów, dzięki czemu nawet laik będzie w stanie utworzyć satysfakcjonujące go nazwy plików, bez zagłębiania się w instrukcję obsługi programu.

Wymagania!
Do poprawnego funkcjonowania oprogramowania konieczne jest zainstalowanie pakietu .NET Framework w wersji co najmniej 4.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Cyotek SlicrCyotek Slicr 0.0.1.4 Alpha
Wersja rozwojowa
3.17 MB | 2014-12-17

Ilość pobrań: 192 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Cyotek Slicr