w
googluj

WiggleGif 1.0


WiggleGif to prosta w obsłudze aplikacja interfejsu Modern, dzięki której do standardowych zdjęć możemy wprowadzić efekt złudzenia trójwymiaru, który uzyskiwany jest dzięki stworzeniu animacji GIF z niewielkim przesunięciem niektórych elementów zdjęcia. Program opiera swoje działanie na analizie mapy pikseli fotografii, które następnie edytowane są przez algorytm tak, aby uzyskać efekt tego samego zdjęcia wykonanego pod innym kątem.

Po stworzeniu odpowiednich ujęć, całość jest następnie łączona w plik GIF, który szybko przełącza się pomiędzy dwiema wersjami fotografii. Niewielka różnica kątów ich wykonania prowadzi do wrażenia, w którym wydaje nam się, iż fotografia się "porusza", co daje złudzenie trójwymiarowego efektu wykonania zdjęcia (na zwyczajnym, dwuwymiarowym monitorze, bez specjalnych okularów czy oprogramowania).

Podczas edycji, program będzie nas prosił między innymi o użycie pędzla do stworzenia odpowiedniej mapy, na której będą bazowały algorytmy edytujące fotografię oraz ustawienia odpowiedniego okresu przełączania zdjęć, tak, aby uzyskać jak najlepszy efekt wizualny. Cały interfejs, jak na aplikację przeznaczoną nie tylko na komputery stacjonarne, ale również ultrabooki i tablety z dotykowymi ekranami, jest oczywiście maksymalnie intuicyjny, przez co obsługa programu nie powinna nikomu przysporzyć nawet najmniejszych problemów.

Uwaga!
Program dostępny jest nie tylko na komputery z procesorami 32- i 64-bitowymi, ale poprawnie działa także na architekturze ARM, a więc Windowsie w edycji RT.

Ograniczenia!
Edycja trial ograniczona jest zaledwie do jednego dnia działania.

Wymagania!
Aplikacja przeznaczona jest jedynie dla użytkowników Windowsa w wersji 8.1. Bazowy system w wersji 8 nie jest obsługiwany.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
WiggleGifWiggleGif 1.0
Wersja stabilna
1.8 MB | 2014-05-21

Ilość pobrań: 114 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
WiggleGif