w
googluj

Icecream Image Resizer 2.11


Icecream Image Resizer to bardzo przyjemny w obsłudze, prosty program, dzięki któremu zmniejszymy rozdzielczość plików graficznych, na przykład w celu zaoszczędzenia miejsca na smartfonie, na który zamierzamy je wgrać. Co istotne, aplikacja pozwala na grupową edycję, dzięki czemu mamy możliwość zmiany rozdzielczości fotografii całego folderu w kilku kliknięciach myszą.

Plusem programu jest wgrana baza kilku urządzeń oraz przykładowych lokalizacji docelowych, dzięki której mamy możliwość szybkiego dostosowania rozdzielczości do naszych potrzeb. Po wybraniu opcji z rozwijanej listy mamy na przykład możliwość dopasowania zdjęć do ekranu iPoda lub odpowiedniego ich pomniejszenia na potrzeby wysłania pocztą elektroniczną do przyjaciół. Wszystkie działania, które wykonujemy w programie umila nam przyjazny interfejs, który stworzony został z myślą o wpasowaniu się w estetykę oferowaną przez najnowszy Modern UI obecny w Windowsie 8.1, mimo, iż jest to jedynie desktopowa aplikacja.

Ustawienia programu pozwalają wystarczająco dostosować proces zmiany rozdzielczości zdjęć do naszych potrzeb. Najistotniejszym parametrem będzie tutaj wybór sposobu zapisu plików, bowiem mamy możliwość nie tylko ich zapamiętania w tej samej lokalizacji z prefiksem w nazwie, ale również w nowo utworzonym podfolderze bądź całkowicie nowej ścieżce.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Icecream Image ResizerIcecream Image Resizer 2.11
Wersja stabilna
8.49 MB | 2020-10-21
przejdź
Icecream Image Resizer Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 579 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Icecream Image Resizer