w
googluj
pl

Color Magic 3.0.0


Color Magic to program służący koloryzacji czarno-białych fotografii. Pozwala bardzo szybko, a przede wszystkim w wyjątkowo wygodny sposób osiągnąć zamierzony efekt; użytkownik nie musi spędzić wielu godzin na dokładnym obrysowywaniu kształtów na zdjęciu, a jedynie niekoniecznie dokładnie zaznaczyć wybrane obszary, które później przez automatykę programu zostaną sprytnie zastąpione wybranym przez nas kolorem. Program dysponuje bogatą paletą barw, która podzielona została na kategorie dedykowane portretom, a więc przeznaczone do konkretnych elementów twarzy czy ubioru postaci na czarno-białych fotografiach, jak również podstawowym fragmentom otoczenia i materiałów.

Interfejs aplikacji zbudowany został w oparciu o duże, kolorowe ikony, co zachęca użytkownika do korzystania z programu i jego niebanalnych możliwości. Aby poddać edycji nowe zdjęcie, pierwszym krokiem jest jego zaimportowanie do okna pracy. Po tym etapie możliwe jest już przystąpienie do używania narzędzi edycji. Podobnie, jak w wielu innych programach graficznych, poszczególne moduły interfejsu są na tyle konfigurowalne, że możemy zmieniać ich rozmiary oraz przemieszczać zawartość względem siebie, a także wyodrębniać niektóre z nich jako osobne okna. Świetnym rozwiązaniem jest implementacja wielu skrótów klawiaturowych, dzięki którym obsługa programu staje się jeszcze prostsza i szybsza.

Aby oszczędzić czas oczekiwania na tworzenie kolejnych renderingów przy wprowadzaniu zmian w naszej pracy, program oferuje opcję fragmentarycznej edycji, w której w danym momencie modyfikujemy jedynie wybrany kawałek zdjęcia, co znacznie odciąża procesor podczas generowania pliku wynikowego.

Uwaga!
Niezależnie od wybranego języka interfejsu programu, nazwy kategorii palet barw pozostają anglojęzyczne.

Ograniczenia!
Edycja trial nakłada znaki wodne z adresem internetowym producenta programu na wynikowe pliki.

Wymagania!
Pierwsze uruchomienie programu wymaga podania poprawnego adresu e-mail użytkownika programu, na który wysłanie zostanie kod licencji trial, który następnie musi zostać przez nas wpisany do aplikacji.

Spolszczenie!
Po wybraniu języka polskiego z menu języka interfejsu w ustawieniach, konieczne jest zrestartowanie programu, by zmiany zostały zastosowane.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (4 głosów)

Strefa Download programu
Color MagicColor Magic 3.0.0
Wersja stabilna
32.34 MB | 2015-08-13

Ilość pobrań: 509 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Color Magic