w
googluj

Acute Batch Image Processor Lite 1.5


Acute Batch Image Processor Lite to program, przy pomocy którego grupowo zmienimy parametry zdjęć zapisanych w jednym z wielu formatów (obsługiwane są nie tylko popularne pliki JPG, BMP, PNG, ale również PCD, TIFF oraz typowe dla Photoshopa PSD). W kilku prostych krokach, wypełniając odpowiednie pola ustawień, użytkownik będzie mógł znacznie skrócić czas potrzebny na wykonanie tego typu operacji, jednocześnie edytując dowolną ilość wybranych uprzednio zdjęć.

Wśród możliwości programu kryje się przede wszystkim opcja zmiany formatu docelowego fotografii (na JPG, GIF, TIFF, BMP lub PNG), ale również modyfikacji rozdzielczości zdjęć (z możliwością zachowania oryginalnych proporcji), jak również obrót czy tworzenie lustrzanego odbicia. Wszystkie funkcje zostaną automatycznie zastosowane do wszystkich wybranych plików, które zaimportowane zostaną ze wskazanego folderu. Tutaj program oferuje ciekawą opcję wyboru, czy automatycznie mają również zostać wyedytowane zdjęcia z podfolderów znalezionych we wskazanym katalogu. Użytkownik dysponuje również dwiema opcjami zapisu zdjęć: zapis w folderze źródłowym lub innej lokalizacji (ustawienie to nie ma opcji domyślnej, zatem przed pierwszym użyciem programu należy wybrać odpowiednią dla nas możliwość).

Plusem programu jest jego szybkie działanie. Podczas pracy wyświetlana jest informacja o pliku, który w danym momencie jest edytowany. Jest to przydatna funkcjonalność w przypadku edytowania wielu fotografii, pozwala bowiem zorientować się na jakim etapie pracy jest aplikacja.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Acute Batch Image Processor LiteAcute Batch Image Processor Lite 1.5
Wersja stabilna
2.7 MB | 2021-08-05

Ilość pobrań: 145 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Acute Batch Image Processor Lite