w
googluj

Viewlet Picture Manager 3.0.0.722


Viewlet Picture Manager to ciekawa propozycja przeglądarki zdjęć połączonej ze średniozaawansowanym edytorem, jak również wygodnym menadżerem zasobów fotografii na komputerze. Może być obsługiwana przy pomocy gestów myszy, oferuje także nietypowe rozwiązania ułatwiające pracę, na przykład możliwość jednoczesnej obsługi kilku zdjęć na kartach, podobnie, jak ma to miejsce w większości dostępnych dziś przeglądarek internetowych.

Interfejs programu jest bardzo funkcjonalny, pozostając przy tym rozwiązaniem prostym w obsłudze. Okno programu podzielone zostało domyślnie na sporo części, jednak przekłada się to na logiczny podział wszystkich funkcji a w praktyce zwiększenie efektywności pracy. Główną nawigację stanowią trzy zakładki, które zlokalizowano blisko górnej krawędzi okna. Przy ich pomocy przełączamy się pomiędzy menadżerem plików, edytorem oraz odtwarzaczem. Każdy z tych modułów oferuje następnie swój własny, odmienny interfejs. W przypadku menadżera poruszać będziemy się po kilku oknach, wśród których znajdziemy między innymi przeglądarkę miniatur, drzewo struktury katalogów w systemie oraz panel pozwalający zarządzać tagami, komentarzami, ocenami i etykietami. Zakładka poświęcona prezentacji umożliwia użytkownikowi wyświetlanie zdjęć na kilka sposobów; tutaj dysponujemy już nieco mniejszą ilością opcji konfiguracyjnych niż w przypadku eksploratora.

Edytor w programie oferuje kilkanaście narzędzi, których umiejętne wykorzystanie z pewnością przyczyni się do szybkiego poprawienia wyglądu naszych zdjęć. Do dyspozycji użytkownika są między innymi korekcje barwne, edycja ostrości, obracanie zdjęć czy ich przycinanie. Nie zabrakło także korekcji czerwonych oczu oraz panelu z dodatkowymi efektami.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Viewlet Picture ManagerViewlet Picture Manager 3.0.0.722
Wersja stabilna
5.38 MB | 2014-10-30

Ilość pobrań: 164 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Viewlet Picture Manager