w
googluj

Perfect Photo Suite 9.5.0


Perfect Photo Suite to propozycja rozbudowanego edytora graficznego, który silnie bazuje na funkcjonalności znanej z cenionego środowiska Adobe Photoshop Lightroom. Oferowana opcjonalna integracja z tym programem, jak również z innymi, które wchodzą w skład oferty Adobe, podkreśla nawiązanie do tego produktu oraz potencjalnemu użytkownikowi ułatwia pracę, ponieważ interfejsy i sama obsługa są do siebie bardzo zbliżone. Subiektywne odczucia sugerują jednak, iż Perfect Photo Suite jest nieco gorzej przystosowane do działania na komputerach niespełniających zalecanych wymagań sprzętowych (w tym wypadku są one bardzo wysokie, z drugiej jednak strony program kierowany jest do profesjonalistów, których komputery zapewne są odpowiednio wyposażone).

Perfect Photo Suite oferuje wszystkie narzędzia pracy, które mogłyby się przydać zawodowemu fotografowi (lub zaawansowanemu hobbyście) podczas edycji wykonanych zdjęć. Na liście funkcji znajdziemy czytelną przeglądarkę plików, precyzyjne narzędzia korekt barwnych, opcje związane z nakładaniem filtrów, obsługę warstw i masek oraz osobny moduł odpowiedzialny za odpowiednie modyfikowanie rozmiarów plików. Jak na tak rozbudowany program, znajdziemy w nim raczej niewiele ustawień konfiguracyjnych samego środowiska, jednak jego forma bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach, więc nie powinno stanowić to większego problemu.

Warto zwrócić uwagę na dostępną online, ilustrowaną instrukcję obsługi programu (niemal 300 stron w pliku PDF), dzięki której będziemy mieli możliwość poznania sposobu funkcjonowania zupełnie każdej funkcji znalezionej w aplikacji. Perfect Photo Suite wspiera zewnętrzne urządzenia wpływające na jakość i wygodę pracy - tablety graficzne oraz kolorymetry.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Wymagania!
Program ma stosunkowo wysokie wymagania sprzętowe, z którymi można zapoznać się na tej stronie.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (7 głosów)

Strefa Download programu
Perfect Photo SuitePerfect Photo Suite 9.5.0
Wersja stabilna
551.83 MB | 2015-05-29

Ilość pobrań: 324 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Perfect Photo Suite
avatararrow
~Margaret7410 | 2015.06.01 21:23
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program jest fajny. Niestety nie wiem dlaczego zawiesza się. Miałam nadzieję, że kiedy zakupię licencję będzie pracował tak jak należy. W dalszym ciągu są z nim problemy. Szkoda. Pracuję na Windows 8.
Perfect Photo Suite 9.5.0