w
googluj

VieasEx 2.5.6.0


VieasEx to bardzo lekki, prosty edytor graficzny, który oferuje podstawowe narzędzia związane z edycją kolorystyki zdjęć (również z możliwością podmieniania konkretnych kolorów) oraz kilka opcji związanych z dodatkowymi efektami. Cechą szczególną jest możliwość zestawienia obok siebie zdjęcia sprzed edycji oraz po zastosowaniu obecnie wybranego efektu. Po zakończonej edycji pliki można zapisać w formacie JPEG, BMP, PNG, TIFF lub GIF.

Obsługa programu jest intuicyjna i należy ją rozpocząć od wskazania programowi, który plik chcemy edytować. W tym celu możemy użyć wygodnej w użyciu metody "przeciągnij i upuść (drag&drop) lub skorzystać z przyjaznego importera wbudowanego w aplikację. Wszystkie opcje, które oferuje program zgrupowane zostały w kilka kategorii, które dostępne są z poziomu paska narzędzi w górnej części interfejsu. Pasek ten daje nam również do dyspozycji opcje związane z widokiem, dzięki którym możemy dostosować sposób wyświetlania zdjęć, aby jak mieć jak najwygodniejsze pole pracy.

Przydatne może okazać się wbudowane w program narzędzie, pozwalające zamienić głębię kolorów wgranego zdjęcia na taką, która składa się z innej ilości bitów. Dzięki temu będziemy mogli stworzyć na przykład zdjęcie podobne do jednego ze sposobów druku w prasie; 1-bitowa fotografia będzie składać się z kropek o białym i czarnym kolorze, których różne zagęszczenie będzie dawało złudzenie odcieni szarości.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
VieasExVieasEx 2.5.6.0
Wersja stabilna 32-bitowa
1.02 MB | 2015-07-21
VieasEx 2.5.6.0
Wersja stabilna 64-bitowa
1.09 MB | 2015-07-21

Ilość pobrań: 304 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
VieasEx