w
googluj

Easy Photo Enhancer 1.5


Easy Photo Enhancer to, jak sama nazwa wskazuje, przede wszystkim prosty w obsłudze edytor graficzny, który pozwoli na przeprowadzenie korekty podstawowych parametrów zdjęć oraz nakładanie na nie filtrów i w konsekwencji zapis w jednym z kilku najpopularniejszych formatów (między innymi JPG, PNG, BMP, GIF, WMF lub EMF).

Interfejs programu jest prosty i mało przykuwa oko, ale dzięki temu pozwala efektywnie go wykorzystywać, uruchamiając kolejne opcje, które mogą być znalezione na listach rozwijanego menu każdej kategorii dostępnej na pasku narzędzi programu. Dowolna wybrana opcja skutkuje wyświetleniem niewielkiego okienka, które w ręce użytkownika oddaje jeden lub kilka suwaków, przy pomocy których będzie on mógł dostosować parametry zdjęcia. Oczywiście wszystkie wprowadzane korekty natychmiastowo aplikowane są na fotografii, dzięki czemu na bieżąco możemy podziwiać efekt zmian.

W aplikacji znajdziemy również przydatną możliwość zmiany widoku wyświetlanego zdjęcia. Możemy zdecydować się na jedną z kilku opcji, które pozwalają między innymi dopasować fotografię do aktualnego rozmiaru okna programu lub odpowiednio ją przyciąć. Cały czas podczas korzystania z aplikacji, do dyspozycji mamy również wygodny suwak powiększenia zdjęcia, który znajduje się w dolnej części interfejsu; umożliwia on natychmiastową zmianę rozmiaru edytowanej fotografii, na przykład w celu zaobserwowania drobniejszych szczegółów uwiecznionych na zdjęciu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Easy Photo EnhancerEasy Photo Enhancer 1.5
Wersja stabilna
1.52 MB | 2014-07-14

Ilość pobrań: 174 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Easy Photo Enhancer