w
googluj

Trimto 1.5.0.0


Trimto to program, który pozwoli odpowiednio przyciąć, automatycznie ulepszyć oraz zmienić format zdjęć w jednej operacji przy użyciu myszy. Pozwala kadrować fotografie z zachowaniem ich proporcji (które mogą być dodawane do listy szablonów, w celu wykorzystania w przyszłości) a przetworzone pliki zapisywać jako pliki w formacie BMP, PNG, JPEG, TIFF lub GIF.

Aby skorzystać z programu należy zaimportować do niego zdjęcie, którego edycję chcemy przeprowadzić. Może się to odbyć poprzez wygodny kreator lub z wykorzystaniem metody "przeciągnij i upuść". Kiedy odpowiednia fotografie wypełni już okno pracy w aplikacji, mamy możliwość ustawienia jej parametrów pod postacią opcji ulepszenia jej wyglądu oraz skonfigurowania ustawień związanych z jakością pliku wynikowego, które zależne są od wybranego formatu.

Następnie przy pomocy myszy będziemy mogli zaznaczyć obszar, który zostanie wykadrowany ze zdjęcia. Dokonany wybór nie jest ostateczny; wybrany fragment można edytować ponownie myszą lub dużo dokładniej zmieniać jego parametry za pomocą wartości liczbowych w górnej części interfejsu. Kiedy wszystko jest już gotowe, zatwierdzamy zmiany odpowiednim przyciskiem, a aplikacja automatycznie (stosując ustawione wcześniej parametry) zapisuje kopię obrazu z wybranej ścieżce (możliwe jest automatyczne utworzenie subfolderu).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
TrimtoTrimto 1.5.0.0
Wersja stabilna 32-bitowa
0.77 MB | 2015-06-12
Trimto 1.5.0.0
Wersja stabilna 64-bitowa
0.8 MB | 2015-06-12

Ilość pobrań: 259 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Trimto